Home Internet Nowe routery od Linksysa CES 2017

Nowe routery od Linksysa CES 2017

Nowe routery od Linksysa CES 2017

Oprócz zapowiedzi nowoczesnego systemu VelopTM, Linksys wprowadził także nowe modele  routerów. Wśród nich jest model powiększający rodzinę WRT, który przez swoją stylizacją oraz funkcje ma przyciągnąć głównie graczy.

WRT32X MU-MIMO Gaming Router

 

W modelu WRT32X został zaimplementowany „Killer Prioritization Engine” który bezpośrednio współpracuje z gamingowymi PC wyposażonymi w chipsety Killer i pozwala na wykrycie i ustawienie priorytetu ruchu w sieci. Automatycznie tworzy połączenie typu end-to-end aby zarządzać pasmem pomiędzy urządzeniami w sieci. Killer Prioritization Engine to szybkie i niezakłócone granie online nawet kiedy sieć jest obciążona przez inne urządzenia komunikujące się przez sieć domową. Przynosi on również korzyści pozostałym użytkownikom sieci domowej gwarantując iż granie i pobranie na PC gamingowym nie będą miały wpływu na pracę innych urządzeń. To oznacza że domownicy będą mogli cieszyć się niezakłóconym Netflixem czy YouTube nawet gdy PC będzie pobierał duże ilości danych.

 

Nowy WRT32X bezprzewodowy router Gamingowy, planowo będzie dostępny tej wiosny u wiodących sprzedawców detalicznych i internetowych na całym świecie.

Router EA8300 Max-Stream AC2200 Tri-Band MU-MIMO

 Kolejnym produktem zaprezentowanym przez Linksysa jest model EA8300 Max-Stream AC2200 Tri-Band MU-MIMO Gigabit Router. Przełamuje on barierę kosztową routera trójzakresowego. Konstrukcja 2×2 zamiast 3×3 zapewnia maksymalne osiągi w dostępnych zakresach. Taka konstrukcja jest lepiej dostosowana do możliwości większości współczesnych urządzeń mobilnych. Router oferuje pracę opartą na technologii MU-MIMO, technologię nowej generacji Wi-Fi 802.11ac Wave 2, która pomaga zwiększyć ogólną wydajność i efektywność sieci WiFi.
Planowana dostępność również wiosną tego roku.

Dwupasmowy Adapter USB MU-MIMO AC1200 (WUSB6400M)

 

Oprócz routerów Linksys zaprezentował także nowy Adapter USB Linksys AC1200 Dual-Band z MU-MIMO, który umożliwia użytkownikom łączenie swoich laptopów i komputerów z bezprzewodową siecią AC.  Adapter działa w technologii MU-MIMO, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mogą łatwo strumieniować wideo w wysokiej rozdzielczości oraz cieszyć wysoką jakością gier.

 

Dodatkowe funkcje adaptera obejmują:

  • AC Wave 2 – MU-MIMO (N300 + AC833)
  • USB 3.0
  • Współpracuje z komputerami Windows i Mac
  • Plug ‚n Play z łatwym parowaniem
  • Współpracuje z każdym routerem Wi-Fi
  • Technologia Beamforming ostrości sygnału Wi-Fi do niektórych urządzeń dla niezawodnej łączności i optymalnej wydajności

Dostępność powyższych produktów jest planowana na wiosnę tego roku. Więcej szczegółów dotyczących specyfikacji można znaleźć na stronie www.linksys.com  

Projekt Zero2 PR&Marketing || In love with technology || projektzero2.pl