Kanaan zaprasza na Debiuty 2014


2 marca (niedziela) w Dobrym Miejscu w Warszawie odbędzie się kolejny koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Zespół Kanaan, jako podwójny zwycięzca ubiegłorocznej edycji tego wyjątkowego festiwalu, w tym roku wystąpi, jako gwiazda wieczoru.

Zespół Kanaan w 2013 roku otrzymał na festiwalu Debiuty w Warszawie nagrodę jury oraz nagrodę publiczności.

– Wszyscy muzycy w naszym składzie to osoby z ogromnym doświadczeniem, ale pod szyldem Kanaanu gramy dopiero od 2 lat. Debiuty, to dla nas bardzo ważny festiwal. Nie tylko dlatego, że go wygraliśmy. Tu po raz pierwszy usłyszałem o nas coś, na co bardzo liczyłem – wspomina Kuba Kornacki, lider zespołu – usłyszałem, że Kanaan nikogo nie naśladuje, że tworzy całkiem nową jakość na polskim rynku. Miałem taką nadzieję, ale będąc autorem piosenek wiem, że nie mam do naszego materiału właściwego dystansu. Tu "zdystansowani jurorzy" to potwierdzili, co stało się dla mnie bardzo ważnym potwierdzeniem, że warto być sobą, iść swoją drogą – dodaje Kuba Kornacki.

Podczas tegorocznych Debiutów o laur zwycięstwa będą walczyć cztery zespoły młodej sceny: 33, Mocni w wierze, Albo i nie oraz Acoustic Praise.

Koncert rozpocznie się w niedzielę, 2 marca, o godzinie 17.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Na żywo będzie transmitowany w Dobrych Mediach.

Bilety są bezpłatne i można zamawiać je u organizatorów koncertu.

Więcej o zespole Kanaan:

http://zespolkanaan.pl/