„Ostatni klaps” w kinach już od 22 maja!


Stworzony z lekkością i rozmachem pod względem kostiumowym, i scenograficznym film, stylistycznie łączy w sobie najlepsze cechy kina czeskiego oraz francuskiego. Ponadto, scenariusz Mariusza Pujszo, który zagrał w filmie jedną z głównych ról, zaskakuje i z minuty na minutę rozkręca akcję rozgrywającą się nie tylko w scenerii ekskluzywnego Cannes, ale i  na ziemiach wielkopolskiego Pałacu Wąsowo.


Gdy na terenie wielkopolskiego pałacu pojawiają się dwie nieświadome swych zamiarów ekipy filmowe, musi dojść do starcia artystycznej wizji z komercyjną igraszką, intelektu z instynktem, wrażliwości z pożądaniem, ego z libido…

WANNA

Reżyser kina artystycznego, który dotąd obnażał jedynie intelektualnie. Producent filmów dla dorosłych, który poświęcił swe życie sztuce rozbierania.
Znużona jednorodną karierą ikona męskich fantazji, która marzy o poważnym aktorstwie i odkrywaniu nowych obszarów nagiej prawdy. Gdy społeczne maski opadają na ziemię równie efektownie jak luksusowe gorsety, wydarzyć się może dosłownie wszystko. Pytanie brzmi: do kogo w tej plątaninie nęcących ciał i osobistych ambicji będzie należeć… ostatni klaps?

plakat

Zapraszamy do kin od 22 maja!
http://ostatniklaps.pl/
https://www.facebook.com/ostatniklapsfanpage?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=0oWb54KMF3Y