Łazienka na czasie – postaw na matowe wykończenia!


Przy aranżacji pomieszczeń coraz częściej wybieramy matowe dekoracje i wykończenia. Ten trend występuje również w modzie i cały czas zyskuje na popularności. W łazience, która jest dla nas komfortową przestrzenią relaksu, matowe wyposażenie wnętrza oferuje marka Laufen. Bogatą gamę produktów marki można łączyć z modelami w połysku lub innymi kolorami, nadając całości zupełnie nowy wymiar.

Matowe wykończenia znajdziemy w wielu najlepszych propozycjach marki Laufen. W kolekcji Ino matowi towarzyszy klasyczna biel. Mat wykorzystują też serie: Sonar, Space, Palace oraz Val z meblami Base – oferują one to szlachetne wykończenie, które zapewnia nowe, ciekawe możliwości i praktycznie nieograniczony wybór.

Kolekcja Kartellbylaufen zawsze nawiązywała do świata mody i aktualnych trendów. Dlatego seria ta oferuje cyklicznie najnowsze wykończenia i kolory. Tym razem można wybrać ceramikę w wykończeniu matowym, w bieli, szarości, graficie i czerni, do których można dopasować szafki w matowej bieli oraz dodatki Kartellbylaufen. Takie połączenia z pozostałą, bogatą gamą kolorów, daje ogromne możliwości kompozycji.

W nowej odsłonie powraca również legendarna kolekcja Laufena Alessi, także dostępna w matowych odcieniach i kolorach ziemi. Taka interpretacja każdego unikatowego modelu kolekcji pozwala na stworzenie zaskakującego efektu.

Decydując się na najnowszą technologię w łazience, jaką zastosowano w toaletach myjących Riva, możemy też wybrać jej matową wersję w bieli lub czerni. Jako idealne uzupełnienie do nich można dobrać przyciski w bieli.

Modne, matowe dekoracje i wykończenia pomogą nam stworzyć łazienkową przestrzeń, która zapewnia spokój, harmonię i odpowiednie warunki do wypoczynku.