Home Materiały budowlane BAUTECH FUTURA® zaprasza firmy wykonawcze na szkolenia

BAUTECH FUTURA® zaprasza firmy wykonawcze na szkolenia

BAUTECH FUTURA® zaprasza firmy wykonawcze na szkolenia

Umiejętność profesjonalnego wykonania betonowych posadzek cienkowarstwowych to szansa na poszerzenie wachlarza usług dla firm budowlanych i remontowo-wykończeniowych. Nawet prowadzący jednoosobową działalność fachowcy mogą w ten sposób zdobyć nowe umiejętności i klientów – wykonanie tego rodzaju posadzek nie wymaga bowiem w wielu przypadkach kosztownego, specjalistycznego sprzętu, a zainteresowanie tego rodzaju rozwiązaniami w mieszkaniach, domach i lokalach użytkowych jest coraz większe. Marka BAUTECH Futura rozpoczyna właśnie cykl szkoleń dla wykonawców, które poświęcone są praktycznemu wykorzystaniu jej systemów BAUFLOOR® Creativo i BAUFLOOR® Ultima.

Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w tego rodzaju szkoleniach mogą zgłosić chęć uczestnictwa przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres: bau@bautech.pl lub pod numer faxu (22) 716 77 90. Szkolenia odbywają się w siedzibie BAUTECH w Piasecznie, ale jeśli zainteresowana firma chce jednorazowo przeszkolić większą grupę pracowników, możliwe jest także zorganizowanie szkoleń wyjazdowych. "Chcemy dopasować się jak najlepiej do oczekiwań i możliwości naszych kontrahentów, a jednocześnie zapewnić taki poziom i charakter szkolenia, który pozwoli jego uczestnikom na użycie naszych systemów i realizację wysokiej jakości posadzek i nawierzchni dekoracyjnych. Zależy nam, żeby naprawdę czuli się pewni nabytych umiejętności i wiedzy i śmiało z nich korzystali." – mówi Wojciech Życzkowski,  kierownik marki BAUTECH FUTURA®.

Tematem szkoleń jest zastosowanie dwóch systemów posadzek cienkowarstwowych BAUTECH FUTURA® – BAUFLOOR® Creativo i BAUFLOOR® Ultima. "Wybraliśmy te dwa systemy zarówno ze względu na ich popularność, jak i charakter. BAUFLOOR® Creativo jest bardzo uniwersalny – oprócz podłóg można go stosować do wykończenia ścian, mebli itp. Korzystanie z niego nie wymaga specjalistycznych, drogich maszyn – pracować może na nim każdy, kto na co dzień zajmuje się remontami i wykończeniem, nawet jednoosobowa firma, która zazwyczaj pracuje przy małych wnętrzach. Z kolei BAUFLOOR® Ultima to cienkowarstwowa (8-15 mm) wylewka betonowa, wykonywana na istniejącym lub świeżo wylanym podłożu. Ten rodzaj posadzki rekomendowany jest do większych wnętrz, takich jak hotele, sklepy, centra handlowe itp. Tu konieczne jest już wykorzystanie szlifierek z padami diamentowymi, które nadadzą jej połysk i gładkość. Z BAUFLOOR® Ultima zazwyczaj korzystają więc większe firmy remontowo -budowlane, które dysponują już odpowiednim sprzętem." – wyjaśnia Wojciech Życzkowski.Szkolenia skupiają się na praktycznych aspektach właściwej aplikacji systemów posadzek cienkowarstwowych BAUTECH FUTURA®. Po krótkim teoretycznym wprowadzeniu każdy z uczestników ma okazję własnoręcznie przygotować podłoże, zagruntować je, wylać posadzkę lub nanieść warstwę masy dekoracyjnej. Następnie wszyscy mogą spróbować zacierania, szlifowania oraz impregnacji gotowych nawierzchni. Każdy uczestnik otrzymuje po szkoleniu certyfikat poświadczający jego ukończenie.

Szkolenia będą odbywać się 2 razy w miesiącu w siedzibie BAUTECH, przy ul. Staszica 25 w Piasecznie. Ich terminarz oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.bautech.pl

 Koszt szkolenia jednej osoby, związany ze zużyciem materiałów to 250 zł netto, jednak firmy, które w ciągu 3 miesięcy od daty szkolenia złożą zamówienie na produkty BAUTECH na kwotę minimum 5000 zł netto mogą liczyć na zwrot tej kwoty w formie rabatu.