UZIN teraz także na smartfonie


Nie rozstajesz się ze swoim smartfonem? Chętnie korzystasz z aplikacji, które ułatwiają Ci pracę? Podczas tegorocznej edycji targów Budma będzie miała premierę aplikacja mobilna UZIN APP, dzięki której tak wiele ważnych informacji dotyczących podłóg będzie Ci towarzyszyć bezpośrednio na budowie!

Z roku na rok rośnie liczba użytkowników urządzeń mobilnych. UZIN APP to kolejne, innowacyjne w branży chemii podłogowej rozwiązanie, dostosowane do stylu życia i specyfiki pracy klientów.

Aplikacja jest prosta, przyjazna w obsłudze i działa także w trybie off-line. Zawiera bardzo przydatne na budowie funkcje, takie jak kalkulator zużycia, dzięki któremu można szybko oszacować ilość produktu niezbędną dla danego projektu oraz kontakt do doradców technicznych i najbliższych dystrybutorów. Ponadto zawiera pełen asortyment produktów UZIN wraz z ich kompleksowymi opisami oraz filmy Renoplan przydatne tym, którzy wykorzystują specjalne rozwiązania technologiczne na budowie.

UZIN APP posiada ponadto uproszczony, mobilny system zarządzania projektami oraz notatnik, w którym można zapisać wybrane produkty i wysłać je bezpośrednio na wybrany adres e-mail.

Aplikacja, której premierę zaplanowano podczas tegorocznej edycji targów Budma została przygotowana na platformy iOS oraz  Android. Będzie ją można bezpłatnie pobrać  w sklepie APP Store i Google Play.