Meble Black Red White taniej o wartość podatku VAT


Jeśli właśnie rozważasz zakup mebli do nowego mieszkania lub też zmianę aktualnego wystroju, wiele inspirujących pomysłów w okazyjnych cenach znajdziesz w salonach Black Red White. W najnowszej promocji meble pokojowe i kuchenne kupisz taniej o wartość podatku VAT.

Tylko do 7 października w cenach niższych o wartość podatku VAT można urządzić salon, sypialnię, kuchnię, jadalnię, pokój młodzieżowy, gabinet czy przedpokój. To niepowtarzalna okazja by urządzić funkcjonalne i estetyczne wnętrza, a jednocześnie zadbać o domowe finanse.

Meble bez VAT tylko do 7 października w Black Red White

Promocją objęty jest niemal pełen asortyment mebli Black Red White począwszy od szaf, szafek, komód i łóżek, poprzez meble tapicerowane i materace, po krzesła i stoły. W nowych, niższych cenach kupić można także meble kuchenne. Ergonomiczne komplety Nika oraz kuchnie modułowe Family Line i Junona Line dają sporo możliwości urządzenia zarówno dużej, jak i małej przestrzeni kuchennej.

Na październikowej akcji „bez VAT” skorzystają także wszyscy, którzy planują zakup kuchni na indywidualne zamówienie – promocja na ten asortyment jest przedłużona aż do 21 października. Meble kuchenne na wymiar Senso Kitchens od Black Red White wyróżniają się wysoką jakością wykonania, różnorodnością kolekcji oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które znacznie podnoszą komfort codziennego użytkowania.

Promocja „Meble bez VAT” obowiązuje od 1 do 7 października 2014, natomiast kuchnie na wymiar Senso Kitchens można nabyć w niższych cenach do 21 października 2014. Więcej szczegółów na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.