Salony partnerskie Black Red White pełne niebanalnych inspiracji


Firma Black Red White we wrześniu powiększyła sieć sklepów partnerskich się o kolejne punkty sprzedaży oraz przeprowadziła metamorfozę w kilkunastu istniejących już salonach. Zupełnie nowe pomysły na aranżację wnętrza będą niezastąpioną inspiracją do urządzenia wymarzonych czterech kątów.

  Podkowa Leśna Salon Partnerski Black Red White

Nowoczesnych i optymalnych pomysłów można szukać teraz w nowych salonach partnerskich Black Red White. We wrześniu kolejne sklepy pojawiły się w Bielsku Białej, Międzyrzeczu, Kostrzynie nad Odrą, Radomsku i Podkowie Leśnej. Nowe salony dają Klientom możliwość zapoznania się z rozwiązaniami służącymi ergonomicznej i estetycznej aranżacji domowej przestrzeni. Niezależnie, jaki metraż ma mieszkanie, które urządzamy, dostępne w Black Red White meble o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach pozwolą na kompleksowe wyposażenie kuchni, pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni i przedpokoi.

Bielsko Biała Studio Kuchni Black Red WhiteSkierniewice Salon Partnerski Black Red WhiteToruń Salon Partnerski Black Red White

Dostępne w nowych salonach stylistycznie zróżnicowane kolekcje meblowe spełnią najwyższe wymagania zarówno osób o tradycyjnym guście, jak i zwolenników nowoczesnego wzornictwa. Funkcjonalne rozwiązania, w które wyposażone są meble sprawiają, że ich użytkowanie staje się proste i przyjemne.

Niezależnie od tego, czy planujemy urządzić reprezentacyjny salon, wygodny pokój młodzieżowy czy elegancką sypialnię, inspiracji możemy szukać także w salonach partnerskich Black Red White, w których ekspozycje zostały odświeżone i wzbogacone. Dzięki wprowadzonym modernizacjom i udogodnieniom dla Klientów, jeszcze łatwiej jest poznać możliwości mebli pokojowych, kuchennych, dodatków czy oświetlenia i wybrać te elementy, które najlepiej zaspokajają indywidualne potrzeby.

Optymalizacji zostały poddane wystawy w salonach w Międzychodzie, Stalowej Woli, Katowicach, Piekarach Śląskich i Zawierciu, gdzie dla wygody Klientów asortyment został pogrupowany w praktyczne strefy. Na darmowy transport mebli mogą liczyć Klienci dokonujący zakupów powyżej 1000 zł w sklepie w Skierniewicach oraz osoby mieszkające na terenie Torunia. W salonie w Białymstoku przybyło mebli tapicerowanych, a nowością w Świdwinie jest strefa snu. Klienci interesujący się wnętrzarskimi trendami znajdą coś dla siebie wśród najnowszych kolekcji Black Red White, wyeksponowanych między innymi w salonach w Kole i Polkowicach.

Aby spełnić marzenia o oryginalnym i stylowym wnętrzu, wystarczy odwiedzić jeden z nowych lub odświeżonych salonów partnerskich i wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie i swojej rodziny. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.