Home Meble Salony partnerskie Black Red White pełne niebanalnych inspiracji

Salony partnerskie Black Red White pełne niebanalnych inspiracji

Salony partnerskie Black Red White pełne niebanalnych inspiracji

Firma Black Red White we wrześniu powiększyła sieć sklepów partnerskich się o kolejne punkty sprzedaży oraz przeprowadziła metamorfozę w kilkunastu istniejących już salonach. Zupełnie nowe pomysły na aranżację wnętrza będą niezastąpioną inspiracją do urządzenia wymarzonych czterech kątów.

  Podkowa Leśna Salon Partnerski Black Red White

Nowoczesnych i optymalnych pomysłów można szukać teraz w nowych salonach partnerskich Black Red White. We wrześniu kolejne sklepy pojawiły się w Bielsku Białej, Międzyrzeczu, Kostrzynie nad Odrą, Radomsku i Podkowie Leśnej. Nowe salony dają Klientom możliwość zapoznania się z rozwiązaniami służącymi ergonomicznej i estetycznej aranżacji domowej przestrzeni. Niezależnie, jaki metraż ma mieszkanie, które urządzamy, dostępne w Black Red White meble o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach pozwolą na kompleksowe wyposażenie kuchni, pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni i przedpokoi.

Toruń Salon Partnerski Black Red White

Dostępne w nowych salonach stylistycznie zróżnicowane kolekcje meblowe spełnią najwyższe wymagania zarówno osób o tradycyjnym guście, jak i zwolenników nowoczesnego wzornictwa. Funkcjonalne rozwiązania, w które wyposażone są meble sprawiają, że ich użytkowanie staje się proste i przyjemne.Niezależnie od tego, czy planujemy urządzić reprezentacyjny salon, wygodny pokój młodzieżowy czy elegancką sypialnię, inspiracji możemy szukać także w salonach partnerskich Black Red White, w których ekspozycje zostały odświeżone i wzbogacone. Dzięki wprowadzonym modernizacjom i udogodnieniom dla Klientów, jeszcze łatwiej jest poznać możliwości mebli pokojowych, kuchennych, dodatków czy oświetlenia i wybrać te elementy, które najlepiej zaspokajają indywidualne potrzeby.

Optymalizacji zostały poddane wystawy w salonach w Międzychodzie, Stalowej Woli, Katowicach, Piekarach Śląskich i Zawierciu, gdzie dla wygody Klientów asortyment został pogrupowany w praktyczne strefy. Na darmowy transport mebli mogą liczyć Klienci dokonujący zakupów powyżej 1000 zł w sklepie w Skierniewicach oraz osoby mieszkające na terenie Torunia. W salonie w Białymstoku przybyło mebli tapicerowanych, a nowością w Świdwinie jest strefa snu. Klienci interesujący się wnętrzarskimi trendami znajdą coś dla siebie wśród najnowszych kolekcji Black Red White, wyeksponowanych między innymi w salonach w Kole i Polkowicach.

Aby spełnić marzenia o oryginalnym i stylowym wnętrzu, wystarczy odwiedzić jeden z nowych lub odświeżonych salonów partnerskich i wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie i swojej rodziny. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.