Home Miejsca Wiosenny odpoczynek w niezwykłym miejscu

Wiosenny odpoczynek w niezwykłym miejscu

Wiosenny odpoczynek w niezwykłym miejscu

Wiosna to czas, kiedy szczególnie potrzebujemy zastrzyku nowej energii witalnej, aby poprawić swój wygląd i samopoczucie. W zamkowym SPA, w Uroczysku Siedmiu Stawów, dzięki zabiegom i kosmetykom  z linii Migdał i Kwiat Wiśni marki L'Occitane zregenerujemy i dogłębnie nawilżymy spragnioną po zimie skórę. Wiosna pachnieć tu będzie egzotycznie, subtelnie i świeżo.

W kulturze japońskiej kwiat wiśni symbolizuje piękno i ulotną naturę życia. Kosmetyki z jego dodatkiem energetyzują skórę, z kolei migdał intensywnie ją nawilża. Pozyskiwany z niego olejek migdałowy, mleczko i proteiny dodatkowo doskonale ujędrniają i  wygładzą skórę. Migdał zawiera witaminę E, która jest silnym antyoksydantem i zapewnia ochronę przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Bardzo dobre efekty przynoszą zabiegi ujędrniające sylwetkę na bazie migdałów, stanowiące kombinację różnych technik drenażu, szczególnie popularne w Uroczysku właśnie na wiosnę.

 

Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są tylko na bazie organicznych kosmetyków. Do dyspozycji gości są: gabinety, strefa SPA, studio masażu, sauny, 16-metrowy basen, studnia do schładzania oraz komfortowa strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Otoczenie zamku zachęca do przebywania na świeżym powietrzu – Uroczysko Siedmiu Stawów położone jest wśród lasów i pól, tym samym stanowi wymarzone miejsce do aktywnego wypoczynku i czerpania przyjemności z otaczającej przyrody. 

Położone jest w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów, rozległych pól i licznych akwenów. Uroczysko Siedmiu Stawów rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku z ponad 1600 gatunkami drzew oraz malowniczo położonymi siedmioma stawami, od których wywodzi się nazwa obiektu. Dopełnieniem wiosenne odnowy będzie bogate w witaminy i mikroelementy menu FIT.

 

Potrawy tworzone są na bazie regionalnych produktów o wysokiej jakości, możliwe jest również zamówienie specjalnego menu np. bezglutenowego. W ofercie m.in. wiosenny pakiet rodzinny, pakiet FIT, Majówka, Wielkanoc. Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel to wyjątkowe miejsce  z niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego zamku, którego  zabytkowe wnętrza urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu. Do dyspozycji gości jest ponad 100 miejsc noclegowych, restauracja, strefa SPA i Fitness, basen oraz centrum konferencyjne.