Ciesz się rabatami na wiosnę w Centrum Handlowym RONDO


Już w dniach 28-30 marca Centrum Handlowe RONDO zaprasza na 3-dniowe święto rabatów. Wyjątkowe oferty ze zniżkami sięgającymi nawet 50% z pewnością pozwolą na wiosenne odświeżenie garderoby, a promocje oferowane przez punkty gastronomiczne zachęcą do rodzinnego obiadu w RONDZIE.

Akcja „I Ty ciesz się rabatami na wiosnę” to liczne promocje oferowane przez butiki modowe (np. Cubus, House, Mohito, Wólczanka), salony obuwnicze (np. Sizeer, Wojas) czy sportowe (Go Sport, Hi Mountain). Zniżki dostępne będą również u najemców zlokalizowanych w strefie food court – w Baalbek, Cukierni Sowa, KFC, Lodziarni Grycan, McDonald’s czy Havana Juice Bar. Miłośników dobrej książki z pewnością zachęcą do zakupu rabaty oferowane przez Księgarnię Matras oraz Świat Książki, a wielbicielki nowych trendów w makijażu chętnie skorzystają z oferty Sephora czy Yves Rocher.

Specjalnie na najbliższy weekend najemcy Centrum Handlowego RONDO przygotowali atrakcyjne oferty promocyjne. Zachęcamy wszystkich klientów do skorzystania z rabatów i przeprowadzenia wiosennej rewolucji w swojej garderobie” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Pełna lista najemców biorących udział w akcji „I Ty ciesz się rabatami na wiosnę” dostępna jest na stronie internetowej www.chrondo.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl

 

,