Home Moda Diverse poszerza ofertę centrum Factory Poznań

Diverse poszerza ofertę centrum Factory Poznań

Diverse poszerza ofertę centrum Factory Poznań

Od 28 maja br. Factory Poznań zaprasza swoich klientów na zakupy do nowego salonu marki Diverse.

Marka Diverse powstała w 1993 roku i dziś jest jedną z najbardziej popularnych marek odzieżowych w Polsce. Jej oferta skierowana jest do osób aktywnych, ceniących wygodę, jakość i styl. O sile marki świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł CoolBrand Polska, przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną, Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku.

– Cieszymy się, że marka Diverse poszerzyła ofertę Factory Poznań. Diverse oznacza różnorodność, co doskonale wpisuje się w ideę naszych centrów, w których klienci mogą znaleźć produkty różnych marek, w różnym stylu i poprzez to wyrażać siebie. Zapraszamy do nowego salonu! – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory. 

Klienci poznańskiego centrum w nowym salonie znajdą oryginalne produkty marki, w tym kolekcje damskie, męskie i modne obuwie. Zgodnie z zasadami sklepów outletowych, będą to linie z poprzednich sezonów i końcówki aktualnych kolekcji.

 

Salon marki Diverse powstał na ponad 200 metrach kwadratowych. 

# # #

FACTORY POZNAŃ

Outlet Factory Poznań to 120 salonów, w których można znaleźć modne produkty najlepszych polskichi zagranicznych marek, m.in.: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Simple czy Calzedonia.

Factory zlokalizowane jest zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dogodny dojazd zapewnia dobra lokalizacja – bezpośredni dostęp z autostrady Warszawa-Berlin, transport publiczny oraz bezpłatna linia autobusowa nr  630. Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu dostępny jest na stronie www.factory.pl.

Więcej informacji o centrum Factory Poznań można uzyskać pod adresem https://www.facebook.com/FactoryPoznan