Dzień Kobiet pełen rabatów w Centrum Janki


Specjalnie z okazji Dnia Kobiet, w dniach 7-9 marca w Centrum Janki odbędzie się Weekend Okazji pod hasłem „Stawiam na modę”. Wybrani najemcy przygotowali specjalne rabaty, sięgające nawet 60%. To doskonała okazja, aby zakupić najciekawsze propozycje z nowych kolekcji na sezon wiosna-lato 2014 w atrakcyjnych cenach.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o odświeżeniu swojej garderoby, przy okazji sprawiając sobie prezent z okazji Dnia Kobiet. Z pomocą przychodzi Centrum Janki, organizując trzy dni wyjątkowych rabatów. Atrakcyjne promocje obowiązywać będą zarówno w salonach modowych (Cubus, Jacqueline Riu, Orsay, United Colors of Benetton), sklepach obuwniczych (Ecco), jak i tych z dodatkami oraz akcesoriami (Jubiler Schubert, Swiss).

Każda kobieta chce wyglądać modnie i pięknie, w szczególności w Dniu Kobiet. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientek weekend pełen atrakcyjnych promocji w wybranych sklepach w Centrum Janki. Zapraszam wszystkie fanki mody i urody do skorzystania ze specjalnych ofert rabatowych” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Pełna lista sklepów biorących udział w akcji rabatowej „Stawiam na modę” dostępna jest na stronie internetowej www.chjanki.pl.