Gwiazdy kochają Identity Passion. Sprawdź dlaczego!


Polskie gwiazdy uwielbiają modowe odkrycia. Każda z nich starannie wybiera kreacje, w których prezentuje się podczas wydarzeń, takich jak festiwal w Opolu czy finał programu „Taniec z Gwiazdami”.

Ania Rusowicz, Halinka Mlynkova, Marcelina Zawadzka oraz Agnieszka Sienkiewicz – młode, robiące międzynarodową karierę gwiazdy ubierają stroje Identity Passion. Stawiają na światowy look, wzorując się celebrytkami z czerwonego dywanu, które na galę wręczenia Oscarów czy festiwal w Cannes wybierają kreacje zdobione kryształkami Swarovskiego.

Niedawno gwiazdy odkryły markę Identity Passion projektującą ubrania wykonane z włoskiej w 100% naturalnej skóry jagnięcej, ozdobione kryształkami Swarovskiego. Identity Passion dedykuje swoje stroje takim kobietom jak one – pewnym siebie i odnoszącym sukcesy. Projektanci marki w podróż po inspiracje wybrali się do wielkich metropolii uwielbianych przez nasze celebrytki. Idee czerpali z mody w awangardowym Nowy Jorku, rockowym Londynie czy klasycznym Mediolanie. Tak powstała mieszkanka wielkomiejskiego szyku oraz elegancji z nutką glam rocka. Niedługo przekonamy się, która kolejna znana i ceniona kobieta sukcesu zdecyduje się ich kreację.

***

Identity Passion to marka założona przez ludzi z pasją, którzy projektują nowoczesne skórzane ubrania. Kolekcje tworzone są w oparciu o najwyższej jakości materiały wzbogacone ciekawymi aplikacjami w postaci kryształów Swarovski. Główną ideą firmy jest odpowiedź na wymagania współczesnych kobiet – niezależnych idących z duchem czasu, ceniących sobie jakość, wygodę oraz światowe trendy. W ofercie Identity Passion znajdują się wszystkie elementy garderoby – każdy z nich jest indywidualnym projektem skrojonym na miarę potrzeb klientek. Inspiracją projektantów marki są światowe metropolie takie jak Londyn, Nowy Jork, Mediolan. Więcej informacji: http://identitypassion.com/ oraz https://www.facebook.com/www.identitypassion.ca?fref=ts