Hair Studio w Centrum Handlowym Osowa


Pod koniec lutego do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Osowa dołączył salon fryzjerski – Hair Studio Robert Terefenko. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 99 m2.

Hair Studio to doświadczeni i wyszkoleni fryzjerzy bazujący na najlepszych produktach od firmy L'oréal. Nowoczesny wystrój, profesjonalny sprzęt fryzjerski, wygodne fotele z masażerami, a także fotelik ,,motor" dla najmłodszych – to wszystko przygotowane zostało z myślą o klientach, którzy chcą doświadczyć metamorfozy swojej fryzury w miłej atmosferze. Salon oferuje również możliwość zakupu produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów firmy KÉRASTASE oraz L'oréal.

„Zależy nam na zapewnieniu kompleksowej oferty w Centrum Handlowym Osowa, dlatego stale poszerzamy wachlarz usług dostępnych na terenie naszej galerii. Tym razem do grona najemców dołączył salon fryzjerski. Jesteśmy przekonani, że propozycje stylistów fryzur z Hair Studio Robert Terefenko przypadną do gustu naszym klientom” – mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Salon fryzjerski zlokalizowany jest w sąsiedztwie salonu Aryton oraz Banku Millennium.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl