Jesienna Loteria w Centrum Janki


Od 10 do 26 października podwarszawskie Centrum Janki zaprasza na loteriowe szaleństwo. Weź los w swoje ręce i powalcz o nagrodę główną w postaci jednej z trzech kart podarunkowych o wartości 2 000 złotych na dodatkowe zakupy w Jankach!

Październikowa loteria to kolejna akcja organizowana przez Centrum Janki, w ramach której centrum nagradza klientów za lojalność i zakupy dokonywane w Centrum Janki. Aby powalczyć o nagrody natychmiastowe w postaci kart podarunkowych o wartości: 30, 50 i 100 złotych, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Jankach, a następnie okazać paragon hostessie i odebrać specjalny kupon. Potem wystarczy już tylko zeskanować kupon w kioskach multimedialnych zlokalizowanych na terenie Centrum i sprawdzić, czy los nam sprzyja.

Nagrodami głównymi w loterii są trzy karty podarunkowe o wartości 2000 zł każda. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem nagrody głównej należy wypełnić otrzymany od hostessy kupon i wrzucić go do specjalnej urny promocyjnej. Finałowe losowanie odbędzie się 26 października przy Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Janki.

„Już w najbliższy piątek startujemy z loterią, w której do wygrania są cenne karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w Centrum Janki. Życzymy dużo szczęścia w zabawie i przede wszystkim udanych zakupów – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii dostępny będzie w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl