Letnia rozprzedaż w Factory Poznań


Tylko dwa razy w roku, tylko w Factory Outlet: trzy ceny na jednej metce – regularna, outletowa i… rozprzedażowa. Przez blisko dwa miesiące w Factory Poznań będzie obowiązywała jedynie ta trzecia. 20 czerwca rusza wielka letnia Rozprzedaż. Ceny markowej odzieży będą niższe o 80 proc. Poznańskie centrum zaprasza na wyjątkowe smart-zakupy.  

Od 20 czerwca do połowy sierpnia w Factory Poznań będzie trwała specjalna akcja rozprzedażowa. Zamiast klasycznych przecen, z jakimi spotkamy się w tradycyjnych galeriach handlowych, wielkopolskie centrum outletowe przygotowało dla swoich klientów jeszcze większe zniżki.

– Polacy kochają wyprzedaże, a przez okrągły rok w centrum Factory ceny są niższe od 30 do 70 procent od tych w regularnych sklepach. By sprawić naszym klientom jeszcze więcej radości z dokonywanych zakupów organizujemy Rozprzedaż, w trakcie której obniżamy je dodatkowo aż do 80 procent. Modne i tanie produkty blisko 120 marek, zarówno polskich i zagranicznych producentów czekają na swoich właścicieli, dlatego już dziś zapraszamy na zakupy! – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager Factory Outlet.

Podczas Rozprzedaży na metkach umieszczane są trzy ceny. Pierwsza z nich informuje o sugerowanej cenie detalicznej, po której asortyment sprzedawany jest w innych centrach handlowych. Druga, to cena outletowa sprzed akcji – ta cena jest zawsze niższa od 30 do 70 procent względem ceny detalicznej. Trzecia, najniższa to cena rozprzedażowa, czyli obniżona do 80 procent.

– Do skorzystania z rozprzedażowych okazji zachęcamy wszystkich miłośników rozsądnych zakupów. Dzięki wyjątkowym rabatom, smart shopperzy będą mogli kupić jeszcze więcej markowych rzeczy, nie wydając przy tym majątku.  Warto przypomnieć, że akcja ta organizowana jest tylko dwa razy w roku, dlatego już dziś zapraszamy do Factory Poznań na świadome, promocyjne łowy – dodaje Marta Kocik.

# # #

FACTORY POZNAŃ

Outlet Factory Poznań to 120 salonów, w których można znaleźć modne produkty najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in.: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Simple czy Calzedonia.

Factory zlokalizowane jest zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dogodny dojazd zapewnia dobra lokalizacja – bezpośredni dostęp z autostrady Warszawa-Berlin, transport publiczny oraz bezpłatna linia autobusowa nr  630. Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu dostępny jest na stronie www.factory.pl.

Więcej informacji o centrum Factory Poznań można uzyskać pod adresem www.poznan.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryPoznan

,