Home Moda Metamorfozy z Centrum Handlowym Osowa

Metamorfozy z Centrum Handlowym Osowa

Metamorfozy z Centrum Handlowym Osowa

Każdy, kto chciał mógł w minioną sobotę przeżyć niezapomnianą metamorfozę w Centrum Handlowym Osowa. W ramach eventu „Bądźmy piękni”, będącego częścią cyklu „Stylowa OSOWA”, klienci gdańskiej galerii poznali tajniki mody, zdrowego stylu życia i urody.

Porady dietetyka i stylistki, spotkania z makijażystami i fryzjerami to tylko niektóre atrakcje, które czekały na klientów gdańskiego Centrum Handlowego Osowa w ostatnią sobotę. Panie mogły poeksperymentować z najmodniejszymi makijażami oraz porozmawiać o najskuteczniejszych dietach i dostosować je do swojego trybu życia. Z kolei panowie pod okiem trenerów układali swoje indywidualne treningi, odpowiednie do ich formy i siły.

Uzupełnieniem całego wydarzenia były pokazy mody przygotowane przez najemców galerii. Na wybiegu zaprezentowane zostały najnowsze kolekcje salonów: Hi Mountain, GO Sport, Jacqueline Riu, Monnari, Benetton oraz  Big Star.

Metamorfozy naszych klientów zaskoczyły każdego. Cieszymy się, że nasze wydarzenie w ramach akcji „Stylowa OSOWA” po raz kolejny spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Potwierdza to jedynie, że mieszkańcom Trójmiasta zależy na dobrym stylu i zdrowym trybie życia” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Już 14 czerwca Centrum Handlowe Osowa zaprasza na „Dzień Dziecka” z superbohaterami. W programie eventu są m.in. warsztaty rysowania komiksów oraz tworzenie stroju swojego ulubionego bohatera.

Patronat medialny nad akcją „Stylowa OSOWA” w 2014 roku objęły Radio Gdańsk oraz portal Galeriehandlowe.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl