Home Moda Moc stylowych atrakcji w Centrum Handlowym Osowa

Moc stylowych atrakcji w Centrum Handlowym Osowa

Moc stylowych atrakcji w Centrum Handlowym Osowa

Najbliższa sobota w gdańskim centrum handlowym Osowa upłynie pod znakiem dobrego stylu i smaku. W godzinach 13.00-18.00 CH Osowa zaprasza wszystkich na pokazy i degustacje dań kuchni molekularnej, bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz warsztaty ze stylistką.

Każdy, kto odwiedzi gdańską galerię w sobotę, 13 września, będzie mógł spróbować i rozsmakować się w wyjątkowej kuchni molekularnej, która od kliku lat podbija stoły oraz podniebienia smakoszy na całym świecie. Specjalne pokazy szefów kuchni udowodnią, że wykorzystanie nietypowych rozwiązań i przygotowywanie niezwykłych form jedzenia – od tych dymiących ciekłym azotem po te w formie żelowej –  jest nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Miłośnicy dobrego jedzenia będą mogli skosztować chociażby puree ze świeżych owoców zamienione w sorbet czy musu czekoladowego usmażonego w ciekłym azocie.

Klienci centrum handlowego Osowa będą mogli także bezpłatnie skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, w tym masażu i peelingu dłoni oferowanego przez profesjonalne kosmetyczki. Do dyspozycji klientów będzie także stylistka, która udzieli bezpłatnych porad oraz zaprezentuje solidną dawkę modowych inspiracji wszystkim, którzy poszukują własnego, niepowtarzalnego stylu. Uzupełnieniem spotkania będą także krótkie konkursy ze stylizacji.

„Już w najbliższą sobotę na klientów CH Osowa czeka kolejna dawka porad ekspertów związanych z modą i urodą oraz niezapomniane doznania kulinarne. Jesteśmy przekonani, że sobotnie atrakcje umilą czas spędzony przez naszych klientów na weekendowych zakupach” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Przypominamy, że jeszcze do 21 września w CH Osowa trwa „wSPAniała Loteria”, w której do wygrania jest wyjątkowy weekend dla dwóch osób w SPA na Wzgórzach Dylewskich, cenne karty podarunkowe na jesienne zakupy oraz stylowe gadżety. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, pokazać paragon hostessie i odebrać zdrapkę, dzięki której możemy zdobyć atrakcyjne nagrody.

Regulamin „wSPAniałej Loterii” dostępny będzie w Punkcie Obsługi Loterii oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl