Home Moda Nad morze, na basen i plażę z Factory Wrocław. W dolnośląskim centrum outletowym ruszają przygotowania do wakacji

Nad morze, na basen i plażę z Factory Wrocław. W dolnośląskim centrum outletowym ruszają przygotowania do wakacji

Nad morze, na basen i plażę z Factory Wrocław. W dolnośląskim centrum outletowym ruszają przygotowania do wakacji

Chorwacja, Grecja, Hiszpania oraz Włochy – to miejsca, w których planujemy spędzić tegoroczne wakacje. Słońce, złote plaże, błękitne zatoki i morze zachęciły ponad pięć milionów Polaków do podjęcia decyzji o wyjeździe za granicę*. Aby urlopowicze mogli właściwie przygotować się do odpoczynku, centrum Factory Wrocław organizuje „Weekend plażowy” i zaprasza na promocyjne zakupy w dniach 28 i 29 czerwca br.

Zgodnie z wynikami badań planów wakacyjnych Polaków w 2014 roku, średnio co ósmy z nas planuje pobyt w zagranicznym kurorcie. Jak chcemy spędzać tam wolny czas? Do najchętniej wybieranych form aktywności należą: zwiedzanie i wycieczki (72%), a także wypoczynek na plaży i basenie (58%).*

– Jak przekonują badania, większość Polaków lubi spędzać letni urlop nad wodą – na plaży lub przy basenie, stąd też pomysł na dwudniową akcję promocyjną pod nazwą „Weekend plażowy”. W czasie jej trwania, odwiedzający centrum goście będą mogli nabyć wakacyjne produkty w atrakcyjnych cenach, a dzięki temu dobrze przygotować się do letnich wyjazdów – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory.

W ramach weekendu plażowego dodatkową promocją zostaną objęte markowa odzież, obuwie i akcesoria idealne na letni wypoczynek – kostiumy kąpielowe, koszulki, krótkie spodenki, sandały, klapki, sprzęt do pływania i zabaw w wodzie, okulary przeciwsłoneczne oraz wiele innych. Wśród nich znajdą się zarówno produkty dla kobiet i mężczyzn, jak również dla dzieci.

– Wakacyjne wyjazdy są zwykle kosztowne, dlatego warto pomyśleć o tym, aby oszczędnie się do nich przygotować. Promując ideę smart shoppingu i zachęcając klientów do rozsądnych zakupów, centrum Factory Wrocław w ostatnią sobotę i niedzielę czerwca organizuje akcję promocyjną, podczas której będzie można wyposażyć się we wszystkie niezbędne w trakcie wakacyjnego urlopu rzeczy. Na dodatek – nie wydając przy tym majątku. Gorąco zapraszamy! – dodaje Marta Kocik.* Wyniki badania przeprowadzonego przez Mondial Assistance (pełne opracowanie można znaleźć tutaj: http://www.mondial-assistance.pl/biznes/centrum-prasowe/Aktualnosci/wakacje%20Polakow-badanie-cati-dokad-wyjada-.aspx).

 

# # #

Factory Wrocław

Factory Wrocław to 90 salonów najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in.: Nike Factory Store, Adidas, Vero Moda, Calvin Klein, Guess, Tommy Hilfger, United Colors of Benetton, Mango i Gino Rossi. Wszystkie produkty oferowane we wrocławskim outlecie można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok. Centrum zostało otwarte dla klientów w 2006 roku i do dziś jest jedynym centrum outlet na Dolnym Śląsku.

Factory Wrocław znajduje się w południowozachodniej części miasta, zaledwie 15 minut od centrum. Dogodne połączenia autobusowe umożliwiają szybkie dotarcie do outletu komunikacją miejską.

Więcej informacji o centrum Factory Wrocław można uzyskać pod adresem: www.facebook.com/FactoryWroclaw