Polska marka modowa współpracuje ze Swarovskim


_MG_2287 _MG_1940

Najlepsze projekty powstają z pasji – Identity Passion to nowa na polskim rynku marka modowa specjalizująca się w tworzeniu ekskluzywnej odzieży skórzanej zdobionej kryształami Swarovskiego.

Ubrania Identity Passion to propozycja dla Pań lubiących wyróżniać się z tłumu. W ofercie marki znajdziemy zarówno delikatne sukienki zdobione kryształami Swarovskiego jak i skórzane sukienki, spodnie, szorty i t-shirty. Każda rzecz tworzona jest na indywidualne zamówienie klienta.

 

Nowoczesna klasyka

Projekty Identity Passion to produkty tworzone ręcznie z materiałów najwyższej jakości takich jak skóra czy kryształy Swarovskiego. Inspiracją twórców marki są największe modowe metropolie. Linia New York skierowana jest do kobiet dynamicznych, niezależnych oraz lubiących zwracać na siebie uwagę. Ubrania, dla których inspiracją był włoski Mediolan, to rzeczy, które cechuje ponadczasowa klasyka z nutą nowoczesności. Miłośniczka ekstrawagancji zachwyci się projektami z serii Londyn podkreślającymi jej buntowniczy i drapieżny charakter.

Projektanci Identity Passion przykładają dużą uwagę do perfekcyjnego wykończenia swoich produktów. Każda rzecz szyta jest na indywidualne zamówienie z produktów najwyższej jakości. Ręcznie zdobione i wykańczane, trafiają do klienta w ciągu około trzech tygodni od daty złożenia zamówienia

 

Gwarancja jakości spod znaku Vogue

Mimo, iż Identity Passion jest marką stosunkową młodą, zdążyła już zaistnieć na łamach brytyjskiego wydania najważniejszego pisma w świecie mody Vogue'a. Z uwagi na wykorzystywane materiały, technologię oraz ręczne wykonanie ceny produktów z aktualnie dostępnej oferty wahają się od 100 do 2500 euro. Ekskluzywność, jakość oraz nietuzinkowość – marka Identity Passion to odpowiedź na wymagania współczesnych, niezależnych kobiet.

 

***

Identity Passion to marka założona przez ludzi z pasją, którzy projektują nowoczesne skórzane ubrania. Kolekcje tworzone są w oparciu o najwyższej jakości materiały wzbogacone ciekawymi aplikacjami w postaci kryształów Swarovski. Główną ideą firmy jest odpowiedź na wymagania współczesnych kobiet – niezależnych idących z duchem czasu, ceniących sobie jakość, wygodę oraz światowe trendy. W ofercie Identity Passion znajdują się wszystkie elementy garderoby – każdy z nich jest indywidualnym projektem skrojonym na miarę potrzeb klientek. Inspiracją projektantów marki są światowe metropolie takie jak Londyn, New York, Mediolan. Więcej informacji: https://www.facebook.com/www.identitypassion.ca?fref=ts  oraz http://identitypassion.com/.