Pomoc za jeden uśmiech. Akcja „Podziel się uśmiechem” w Factory Wrocław


Jakie emocje towarzyszą weekendowym zakupom? Czy wizyta w centrum handlowym może być okazją do pomagania innym? Ile radości można sprawić jednym uśmiechem? Odpowiedzi na te pytania klienci Factory Wrocław poznają już 31 maja i 1 czerwca br. W tych dniach odbędzie się akcja charytatywna pod nazwą „Podziel się uśmiechem”, w ramach której jeden uśmiech i jedno zdjęcie pomogą wesprzeć podopiecznych Fundacji Pierwsza Pomoc.

 

– Zasady akcji „Podziel się uśmiechem” są bardzo proste. Wystarczy uśmiechnąć się i pozwolić fotografowi by zrobił zdjęcie. Za każdą taką fotografię Factory Wrocław przekaże 10 zł na rzecz Fundacji Pierwsza Pomoc. Zebrane pieniądze pozwolą na ufundowanie dzieciom z ubogich rodzin paczek z najbardziej potrzebnymi artykułami, a także umożliwią dofinansowanie wakacyjnych wyjazdów dla wychowanków domów dziecka – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory.

 

Po zakończonej akcji zostanie wykonana mozaika ze zdjęć, która pojawi się w Centrum i na fanpage’u Factory Wrocław na Facebooku. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie mógł się na niej odnaleźć i oznaczyć. Jedno zdjęcie to 10 zł przekazane na rzecz młodych podopiecznych Fundacji Pierwsza Pomoc.

 

– Im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa suma zostanie przekazana na cel charytatywny. Zachęcamy zatem wszystkie osoby, które w najbliższy wybiorą się na zakupy do Factory Wrocław, by podzieliły się swoimi pozytywnymi emocjami, a tym samym podarowały dzieciom wakacyjne wyjazdy oraz podstawowe produkty codziennego użytku – dodaje Marta Kocik.

 

Z okazji Dnia Dziecka, w niedzielę 1 czerwca br., w Factory Wrocław pojawią się również dodatkowe atrakcje dla maluchów. Na najmłodszych gości Centrum czekają warsztaty plastyczne z animatorami, a także zabawa w malowanie buziek. Każde dziecko, które w tym dniu wraz z rodzicami odwiedzi Factory Wrocław otrzyma upominek.

 

Fundacja Pierwsza Pomoc to organizacja, której priorytetowym celem jest wspieranie potrzebujących – dzieci chorych, pochodzących z ubogich środowisk, będących wychowankami domów dziecka. Jej członkowie dążą do przełamywania bariery bezsilności i bezradności, pomagając na wiele sposobów – organizując wakacyjne wyjazdy dla dzieci, finansując ich wyżywienie w szkołach, kupując wyprawki szkolne dla maluchów.

 

# # #

Factory Wrocław

 

Factory Wrocław to 90 salonów najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in.: Nike Factory Store, Adidas, Vero Moda, Calvin Klein, Guess, Tommy Hilfger, United Colors of Benetton, Mango i Gino Rossi. Wszystkie produkty oferowane we wrocławskim outlecie można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok. Centrum zostało otwarte dla klientów w 2006 roku i do dziś jest jedynym centrum outlet na Dolnym Śląsku.

 

Factory Wrocław znajduje się w południowozachodniej części miasta, zaledwie 15 minut od centrum. Dogodne połączenia autobusowe umożliwiają szybkie dotarcie do outletu komunikacją miejską.

 

Więcej informacji o centrum Factory Wrocław można uzyskać pod adresem: www.wroclaw.factory.pl oraz www.facebook.com/FactoryWroclaw