Home Moda Ponadczasowe trendy w niskich cenach. „Jeansomania” w Factory Annopol i Factory Ursus

Ponadczasowe trendy w niskich cenach. „Jeansomania” w Factory Annopol i Factory Ursus

Ponadczasowe trendy w niskich cenach. „Jeansomania” w Factory Annopol i Factory Ursus

Cenione zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Idealne na każdą porę roku, dnia i rozmaite okazje. Modowa ikona i niemal obowiązkowy element garderoby. Miłośników jeansu pod każdą postacią, Factory Annopol i Factory Ursus zapraszają na „Jeansomanię”, która odbędzie się w sobotę i niedzielę 26 i 27 kwietnia br. To druga odsłona akcji „Weekendy tematyczne” w warszawskich centrach Factory.

 

Jeansowe spodnie, kurtki, torby, koszule w okazyjnych cenach będzie można nabyć w obu centrach, w salonach marek takich jak Big Star, McArthur, Mustang, Reserved, Tom Tailor i Vero Moda. W sumie do akcji przyłączyło się blisko 20 marek w każdym centrum.

 

– „Jeansomania” jest drugą akcją z cyklu „Weekendy tematyczne”, organizowaną w warszawskich centrach Factory. W ostatnią sobotę i niedzielę kwietnia zachęcamy klientów do nabycia jeansowej odzieży, która w tych dniach będzie dostępna w okazyjnych cenach, jeszcze niższych niż te regularne. To idealna szansa dla smart shopper’ów, którzy cenią rozsądne i satysfakcjonujące zakupy – mówi Kamila Błazik, koordynator ds. marketingu w Factory Annopol i Factory Ursus – Serdecznie zapraszamy.

 

Wykaz marek, których jeansową odzież będzie można nabyć w promocyjnych cenach w ramach „Jeansomanii” w Factory Annopol i Factory Ursus:

 

Factory Annopol:

– Adventure Sports/Rosignol

– Big Star

– Broadway

– Cropp/House

– Digel

– Leger

– Lee Coper

– Lee Wrangler

– Levi Strauss&Co.

– McArthur

– Mustang

– Reserved Mohito

– Scotfree

– Timberland

– Tom Tailor

– Vero Moda

– Volcano

– Women’s World

 

Factory Ursus:

– Basta Plus

– Big Star

– Cross Jeans

– Desigual

– Frivol – Lola Points– Franco Feruzzi

– Gerry Weber

– House

– Lacoste

– Liu Jo

– Levi’s

– LTB/Mustang

– McArthur

– Pepe Jeans

– Reserved

– Tchibo Outlet

– Tom Tailor

– Vero Moda

– Wrangler/Lee

 

W dniach 26-27 kwietnia br. oba centra Factory w Warszawie będą czynne w godzinach:

Sobota 10:00 – 21:00

Niedziela 10:00 – 20:00

 

# # #

FACTORY WARSZAWA ANNOPOL

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Rossmann, Vero Moda, Smyk, Empik.

Bryła budynku Factory Annopol, przypominająca tradycyjne galerie handlowe, jest nowoczesna i minimalistyczna w formie. Projekt wnętrz łączy funkcjonalność i estetykę, zapewniając swobodę aranżacji oraz optymalną ekspozycję produktów. W centrum przewidziano także specjalne przestrzenie na terenie centrum: ForRest, Play Wall, a także plac zabaw dla dzieci.

 

Więcej informacji o centrum Factory Annopol można uzyskać pod adresem https://www.facebook.com/FactoryAnnopol

 

FACTORY URSUS

Factory Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm takich jak m.in.: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimissimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Więcej informacji o centrum Factory Ursus można uzyskać pod adresem https://www.facebook.com/FactoryUrsus

 

Marka FACTORY

FACTORY to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę NEINVER w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów FACTORY: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 84 500 m2. Centra outlet to nowatorski kanał sprzedaży, równoległy i uzupełniający wobec kanałów tradycyjnych.

FACTORY jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Różnorodny i atrakcyjny dobór najemców oraz ceny niższe od 30% do 70% to zalety, wyróżniające tę sieć.

Centra outlet FACTORY są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.

Więcej informacji o centrach Factory można uzyskać pod adresem www.factory.pl