Promocyjne łowy w centrach Factory Outlet. Druga odsłona akcji pod hasłem „Stylowe Safari”


Czy wizyta w galerii handlowej może zakończyć się wyprawą na safari? Wizyta między 9 a 11 maja w centrach Factory Outlet na pewno tak. W tych dniach organizowana jest tam bowiem druga odsłona akcji promocyjnej „Stylowe Safari”. Klienci znów staną przed szansą na upolowanie specjalnych rabatów i udział w rywalizacji o nagrodę główną – podróż na safari.

– W najbliższy weekend na naszych klientów czeka wiele atrakcyjnych okazji do upolowania. Akcja „Stylowe Safari” odbędzie się już po raz drugi. W tym czasie odwiedzający Factory goście, będą mogli nie tylko złowić markowe produkty w niskich cenach, ale też stanąć oko w oko z możliwością ustrzelenia nagrody głównej, którą jest wyprawa na safari – mówi Anna Kusior, koordynator ds. marketingu w Factory Kraków.   

„Stylowe Safari” to weekendowa akcja promocyjna, w ramach której wybrane salony, zlokalizowane w centrach Factory Outlet, oferują specjalne zniżki na sprzedawany asortyment. Za każde wydane 150 zł, klienci mogą otrzymać kupon o wartości 10 zł lub rabat na kolejne zakupy. Dodatkowo, jeśli uda im się odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe, wezmą udział w rywalizacji o nagrodę główną w postaci wyprawy na safari. O tym, kto okaże się szczęśliwym zwycięzcą, dowiemy się po zakończeniu trzech wiosennych odsłon akcji promocyjnej.

– Akcja „Stylowe Safari” to wyjątkowa szansa dla poszukiwaczy wrażeń, którym nieobca jest idea smart shoppingu. Mamy nadzieję, że przygotowane specjalnie na tę okazję rabaty, skuszą wszystkich tropicieli promocji do wyruszenia na zakupy w centrach outletowych Factory – dodaje Anna Kusior – Zachęcamy wszystkich klientów do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia.

Odbiór kuponów zakupowych oraz rabatów możliwy będzie w specjalnym kiosku multimedialnym, który znajdzie się przy wejściu do każdego centrum.

 

Akcja „Stylowe Safari” odbędzie się we wszystkich pięciu centrach outletowych Factory, tj. Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w obu outletach w Warszawie.