Home Moda Przytul jesień z NoVa Park

Przytul jesień z NoVa Park

Przytul jesień z NoVa Park

Od 10 do 26 października gorzowski NoVa Park zaprasza na kolejną odsłonę akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę minimum 55 złotych, mają szansę zostać obdarowanymi przytulnymi gadżetami – pluszowymi misiami, dekoracyjnymi poduszkami czy specjalnymi relaksującymi poduszkami dla zmotoryzowanych.

Zasady akcji są niezwykle proste. Wystarczy tylko w dniach 10-26 października:

  • dokonać zakupów za minimum 55 złotych w NoVa Park;
  • okazać paragon hostessie w Punkcie Obsługi Klienta o każdej pełnej godzinie, od 13:00 do 18:00 w każdym z dni akcji i odebrać jeden z przytulnych upominków – pluszowego misia, poduszkę dekoracyjną lub poduszkę dla kierowcy.

Na każdą godzinę przypada 10 upominków, a o przyznaniu upominku decyduje kolejność zgłoszeń. Warto zaznaczyć, że jedna osoba może odebrać tylko jeden upominek w danej godzinie.

Zwieńczeniem akcji buy&get będzie event „Przytulny październik”, zaplanowany na weekend 25-26 października. W programie warsztaty plastyczne dla dzieci oraz maraton robienia na drutach, czyli akcja charytatywna na rzecz lokalnej organizacji pomagającej dzieciom, w którą może włączyć się każdy.„Październik w NoVa Park zapowiada się niezwykle przytulnie. Po raz kolejny nagradzamy lojalność naszych klientów i częste zakupy dokonywane w naszym centrum handlowym. Tym razem mamy do rozdania prawie 1000 miłych upominków, a na zakończenie akcji zaskoczymy naszych klientów mocą uścisków– mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl