Rodzinne wyprawy i… zakupy w salonie Regatta. Nowy najemca w Futura Park Wrocław


Centrum Futura Park we Wrocławiu poszerza swoją ofertę. W środę, 23 lipca br. otwarty został tam nowy salon brytyjskiej marki Regatta. Rodzinna firma z tradycjami proponuje odzież i obuwie outdoorowe. W dolnośląskim kompleksie handlowo-usługowym sklep zajmuje powierzchnię 220 mkw.

Regatta to popularna, rodzinna marka odzieży outdoorowej i obuwia. Swoje produkty tworzy od 1981 roku, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość materiałów oraz solidność wykonania. W jej asortymencie znajdują się m.in. kurtki przeciwdeszczowe, koszulki termoaktywne, bluzy i spodnie trekkingowe, które sprawdzają się zarówno podczas intensywnych treningów, jak i w trakcie spokojnych wycieczek z rodziną.

– Regatta to marka, która dzięki wieloletniej tradycji i rozwojowi, stała się jednym z największych producentów odzieży outdoorowej na świecie. Swój sukces zawdzięcza doświadczeniom trzech pokoleń brytyjskiej rodziny Black i to właśnie rodzina stanowi podstawową wartość dla jej projektantów. Aktualnie Regatta posiada salony w ponad 30 krajach na świecie. – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory – Marka uzupełnia ofertę naszego centrum skierowaną do miłośników górskich wypraw, ale i innych aktywności pod gołym niebem.

Asortyment nowego salonu obejmuje obuwie, odzież i akcesoria dla całej rodziny. Salon oferuje damskie, męskie oraz dziecięce kolekcje kurtek, spodni, bluz, plecaków, butów i innych produktów outdoorowych.

Sklep Regatta w Futura Park Wrocław zajmuje powierzchnię 220 mkw. 

,