Home Moda Rodzinny weekend z modą w Centrum Handlowym NoVa Park

Rodzinny weekend z modą w Centrum Handlowym NoVa Park

Rodzinny weekend z modą w Centrum Handlowym NoVa Park

Najbliższy weekend w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park to nie lada gratka dla miłośników mody. Już w sobotę 8 marca znana prezenterka i dziennikarka Omenaa Mensah poprowadzi rodzinny pokaz mody, w którym wystąpią najmłodsi mieszkańcy Gorzowa i okolic wraz z rodzicami. Z kolei w niedzielę, 9 marca, każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach kreatywnego przerabiania ubrań, czyli „Recycling Fashion”.

Sobotni rodzinny pokaz mody, który poprowadzi Omenaa Mensah, rozpocznie się o godzinie 13.00 i zostanie przeprowadzony w czterech odsłonach. Mali Gorzowianie zaprezentują najnowsze kolekcje sklepów znajdujących się w NoVa Park – odzież, dodatki oraz akcesoria. Towarzyszyć im będą rodzice, córka Omeny Mensah – Vanessa oraz dzieci z Zespołu Tańca Aluzja, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. Uzupełnieniem pokazu będą zajęcia z projektowania ubioru dla dzieci, występy taneczne Zespołu Tańca Aluzja, a także quiz modowy dla całej rodziny.

Niedzielne popołudnie w NoVa Park upłynie na warsztatach modowych dla dzieci, które poprowadzi Ania Kaszuba – artystka, fotograf z duszą, twórczyni kolaży. Podczas zajęć „Recycling Fashion for Kids” dzieci będą mogły dać upust swej fantazji i stworzyć niepowtarzalne kreacje. Młodzi projektanci wspólnie z animatorkami wykonają m.in. fantazyjne kołnierzyki, ponczo z aplikacjami, czapki oraz opaski do włosów, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu.

„Zapraszam wszystkie rodziny z Gorzowa i okolic na nasze weekendowe wydarzenie ‘Wiosna na wybiegu’. To doskonała okazja do rodzinnej zabawy podczas wiosennego pokazu mody, a także szansa na spełnienie marzenia niejednego malucha, który będzie mógł choć na chwilę wcielić się w rolę projektanta ubioru podczas naszych modowych warsztatów” mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.Rodzinny weekend z modą w Centrum Handlowym NoVa Park trwać będzie w godzinach 13.00-17.00. Udział w warsztatach dla dzieci jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl