Home Moda Sinsay wśród najemców Centrum Handlowego Osowa

Sinsay wśród najemców Centrum Handlowego Osowa

Sinsay wśród najemców Centrum Handlowego Osowa

W piątek 25 kwietnia do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Osowa dołączył salon odzieżowy Sinsay. Firma LPP S.A., właściciel marki, wynajęła lokal o powierzchni 356 m2.

Sinsay to najnowszy brand w portfelu spółki LPP S.A. Kolekcja SINSAY dedykowana jest dziewczynom w wieku 15-24 lat, które nie boją się modowych eksperymentów i świadomie kreują swój wizerunek. Znakiem rozpoznawczym marki są T-Shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria.

„Podpisanie kolejnej umowy z firmą LPP to dowód, że centrum handlowe Osowa jest interesującym miejscem dla najemców. Cieszymy się, że w naszej galerii pojawił się kolejny salon modowy, który z pewnością przypadnie do gustu naszym klientkom i zwiększy atrakcyjność naszej oferty handlowej” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Salon Sinsay, zajmujący powierzchnię 356 m2, zlokalizowany jest w sąsiedztwie Cukierni Sowa oraz perfumerii Sephora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

tagi: