Słoń Ninio podopiecznym Factory Poznań. Pięciotonowa niespodzianka z okazji „Stylowego Safari”


Urodził się w Izraelu, przebywał na Węgrzech, a od pięciu lat mieszka w… poznańskim zoo. Ma duże uszy, solidne ciało i długą trąbę. Słoń Ninio został zaadoptowany przez Factory Poznań w ramach akcji „Stylowe Safari”. Jedyne centrum typu outlet w Wielkopolsce zaprasza klientów już w najbliższy weekend, od 9 do 11 maja, do polowania na specjalne okazje i wyprawę na prawdziwe safari.

 

– Organizując już po raz drugi akcję pod hasłem „Stylowe Safari”, postanowiliśmy sprawić naszym klientom miłą niespodziankę, nie tylko w postaci markowych produktów w atrakcyjnych cenach, ale także poprzez objęcie opieką afrykańskiego słonia, którego wielu poznaniaków miało okazję już wcześniej podziwiać w miejskim zoo – mówi Marta Kocik, Koordynator ds. Marketingu w Centrum Factory Poznań – Zapraszamy więc do odwiedzenia naszego podopiecznego w zoo, a każdego, kto chciałby zobaczyć słonie w warunkach naturalnych, do udziału w naszej akcji, ponieważ biorąc w niej udział, można wygrać wycieczkę na prawdziwe safari.

 

Akcja „Stylowe Safari” to wydarzenie organizowane z myślą o smart shopperach i łowcach promocji. W najbliższy weekend, od 9 do 11 maja br., klienci centrum Factory Poznań będą mieli szansę nabyć wiele markowych produktów w okazyjnych cenach. Za każde wydane 150 zł, otrzymają kupon o wartości 10 zł lub zniżkę na kolejne zakupy. Odpowiadając ponadto na pytania konkursowe, wezmą udział w rywalizacji o nagrodę główną – wyjazd na safari. Po zakończeniu trzech wiosennych odsłon akcji promocyjnej, wyłoniony zostanie szczęśliwy zwycięzca.

 

– Stając się opiekunami słonia Ninio, mamy świadomość odpowiedzialności, jaką przyjmujemy na nasze barki, ale jednocześnie cieszymy się, że będziemy mogli aktywnie uczestniczyć w budowaniu lepszej przyszłości dla tego jedynego w swoim rodzaju ssaka – dodaje Marta Kocik.

 

Ninio przyszedł na świat 30 września 1999 r. w mieście Ramat Gan, znajdującym się w dystrykcie Tel Awiwu. Obecnie waży ponad pięć ton, a wolne chwile spędza bawiąc się na wybiegu i smakując ulubione specjały. Choć jego naturalnym środowiskiem jest afrykańska sawanna, to w stolicy Wielkopolski czuje się bardzo dobrze.

 

Ninio przebywa obecnie w Słoniarni Nowego Zoo w Poznaniu, przy ul. Krańcowej 81. Można go odwiedzać w dni robocze oraz weekendy, w godzinach od 10:00 do 18:00.

# # #

Factory Poznań

 

Centrum Factory Poznań powstało w 2007 roku i jest jedynym centrum typu outlet w Wielkopolsce. To 95 salonów, w których można znaleźć modne produkty najlepszych polskich oraz zagranicznych marek, m.in.: United Colors of Benetton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike Factory Store, Simple, Timberland czy Calzedonia. Asortyment oferowany w Factory można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok.

 

Factory znajduje się w odległości zaledwie 10 minut od centrum miasta. Dobra lokalizacja zapewnia dogodny dojazd – klienci mogą tu dotrzeć zjeżdżając z autostrady A2 relacji Warszawa-Berlin, jak i korzystając z transportu publicznego, w tym bezpłatnej linii autobusowej nr 630. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.factory.pl

 

Więcej informacji o centrum Factory Poznań można uzyskać pod adresem: www.poznan.factory.pl oraz www.facebook.com/FactoryPoznan