„Sportowy szał” w Factory Annopol i Factory Ursus. Sportowa odsłona akcji „Weekendy tematyczne”


Lato zbliża się wielkimi krokami. Na parkowych alejkach pojawiają się biegacze i rowerzyści, boiska zapełniają koszykarze, piłkarze, szczypiorniści. Z myślą o wszystkich miłośnikach sportu i rekreacji, warszawskie centra outletowe Factory, organizują akcję pn. „Sportowy szał”. 24 i 25 maja br. klienci Factory Annopol i Factory Ursus mogą liczyć na specjalne promocje, którymi objęty zostanie sportowy asortyment wybranych salonów.

 

– By zachęcić naszych klientów do wyboru aktywnych form spędzania wolnego czasu, przygotowaliśmy dla nich wyjątkowe promocje. W najbliższy weekend, odwiedzający nasze centrum goście, będą mogli zakupić sportową odzież, obuwie oraz akcesoria w atrakcyjnych cenach. To świetna okazja zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla zawodowców, a przede wszystkim dla tych, którym bliska jest idea smart shoppingu – mówi Kamila Błazik, koordynator ds. marketingu w Factory Annopol i Factory Ursus.   

 

Sportowe kolekcje markowych produktów objęte specjalnymi zniżkami będzie można nabyć w obu centrach, w salonach marek takich jak: Gino Rossi, McArthur, Puma, Regatta, Venezia, Cropp House, Reserved Mohito, Salamander. W zależności od sklepu, promocje dotyczą całego asortymentu, bądź wybranych modeli.

 

Każde centrum przygotowało dla swoich klientów również promocje indywidualne:

 

Factory Annopol:

– Adventure Sports/ Rosignol

– Broadway

– Brugi

– Diverse

– Ecco

– Filippo

– Hi Tec

– Lavard

– Mountain Warehouse

– Mustang

– Olsen

– O’Neill

– Samsonite

– Timberland

– Time Trend

– Triumph

– Umbro

– Women’s world

 

Factory Ursus:

– Besta Plus

– Reebok

– Asics

– Italian Fashion

– Frivol Perfumerie Lola Points

– Big Star

– Sophie Marel

– Vitamin Shop

 

Akcja pn. „Sportowy szał” to kolejna po „Butobraniu” i „Jeansomanii”, odsłona cyklu wydarzeń organizowanych w ramach „Weekendów tematycznych”. W ostatnią sobotę i niedzielę każdego miesiąca, dla klientów warszawskich centrów Factory, przygotowywane będą specjalne promocje, które obejmą poszczególne grupy produktów, np. obuwie, bieliznę czy akcesoria.

 

W dniach 24-25 maja br. oba centra Factory w Warszawie będą czynne w godzinach:

Sobota 10:00 – 21:00

Niedziela 10:00 – 20:00

 

# # #

 

FACTORY WARSZAWA ANNOPOL

Factory Warszawa Annopol jest pierwszym centrum wyprzedażowym w prawobrzeżnej Warszawie, jak również pierwszym obiektem handlowym w kraju, który już na etapie projektowania otrzymał certyfikat BREEAM świadczący o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Centrum zostało otwarte w 2013 roku. Znajdują się w nim sklepy i punkty usługowe, m.in.: Ecco, Lee, Mohito, Nike, Ochnik, Tommy Hilfiger, Rossmann, Vero Moda, Smyk, Empik.

Bryła budynku Factory Annopol, przypominająca tradycyjne galerie handlowe, jest nowoczesna i minimalistyczna w formie. Projekt wnętrz łączy funkcjonalność i estetykę, zapewniając swobodę aranżacji oraz optymalną ekspozycję produktów. W centrum przewidziano także specjalne przestrzenie na terenie centrum: ForRest, Play Wall, a także plac zabaw dla dzieci.

 

Więcej informacji o centrum Factory Annopol można uzyskać pod adresem www.annopol.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryAnnopol

 

FACTORY URSUS

Factory Ursus jest pierwszym centrum outletowym na polskim rynku. Zostało otwarte w 2002 roku. Znajduje się w nim 80 salonów polskich i zagranicznych firm takich jak m.in.: Pepe Jeans, Nike, Mango, Calvin Klein, Calzedonia-Intimissimi, Tatuum, Diverse, Atlantic, adidas, House, Ecco, Reserved, Time Trend, Benetton, Paris Optique.

Więcej informacji o centrum Factory Ursus można uzyskać pod adresem www.ursus.factory.pl oraz https://www.facebook.com/FactoryUrsus