Stylowe zakupy z Dorotą Wróblewską


Dojrzałe piękno zrewolucjonizowało w tym sezonie rynek mody. Coraz więcej marek decyduje się na kampanie, których twarzami zostają kobiety i mężczyźni mający powyżej 40., 50. a nawet 60. lat. To dowód na to, że moda jest dla każdego, bez względu na wiek. Z tej właśnie idei narodził się konkurs organizowany przez serwis „Przylapaninamodzie.pl”. Wspólnie z Dorotą Wróblewską serwis poszukuje ciekawie ubranych dojrzałych osób, które mają odwagę udowodnić, że moda nie zna wieku.

Aby wziąć w nim udział należy przesłać minimum jedno zdjęcie stylizacji za pomocą zakładki konkursowej dostępnej na stronie: http://www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/stylowe-zakupy-dorota-wroblewska/.
Liczba stylizacji zgłoszonych do konkursu jest nieograniczona. Konkurs trwa do 31.12.2015 r.

Każdego miesiąca Dorota Wróblewska będzie wyróżniać najciekawszy styl spośród nadesłanych zgłoszeń. Autor lub autorka nagrodzonego zdjęcia otrzyma bon na zakupy o wartości 300 zł. Ze wszystkich wyróżnionych osób, w styczniu 2016 roku główną nagrodę zakupy z Dorotą Wróblewską o wartości 2000 zł otrzyma najlepsza stylizacja wybrana podczas uroczystej gali „Przyłapani na modzie”.

Więcej szczegółów na: http://www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/stylowe-zakupy-dorota-wroblewska/