Home Moda Stylowy maraton HOT Moda w Centrum Janki

Stylowy maraton HOT Moda w Centrum Janki

Stylowy maraton HOT Moda w Centrum Janki

Już w dniach 4-5 października w godzinach 11.00-19.00 podwarszawskie Centrum Janki zaprasza na moc modowych atrakcji dla całej rodziny. Każda klientka, która odwiedzi CH Janki będzie mieć szansę wziąć udział w spotkaniach ze stylistką, poddać się jesiennym metamorfozom oraz wejść do gry o samochód Alfa Romeo MiTo. W programie eventu także zabawa i rozrywka dla mężczyzn oraz dzieci. Partnerem wydarzenia jest magazyn HOT Moda.

„Stylowy maraton HOT Moda” to cztery strefy stworzone specjalnie na potrzeby wydarzenia: strefa dla kobiet, strefa dla mężczyzn, strefa dla dzieci oraz strefa foto. W części dla kobiet na uczestniczki czekać będzie kącik „Szczęśliwa 30” z szybkimi poradami stylistek. Dodatkowo panie, które zdecydują się poddać metamorfozie oddane zostaną w ręce makijażystki, fryzjera oraz stylistki, która pomoże wybrać kreację do metamorfozy z showroomu z kolekcjami najemców Centrum Janki. Na zakończenie przemiany każda z kobiet weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dokumentującej jej metamorfozę, a najlepsze zdjęcie z sesji zostanie automatycznie zakwalifikowane do konkursu na profilu Centrum Janki na Facebooku realizowanego w dniach 7-21 października, w którym pula nagród to prawie 2 000 zł! Autorki 6 stylizacji, które zdobędą największą liczbę głosów w konkursie wygrają karty przedpłacone na zakupy w Centrum Handlowym Janki.

Gdy panie poddawać się będą jesiennym metamorfozom, na mężczyzn czekają również nie lada atrakcje. W męskiej strefie Alfa Romeo i Sony Play Station będzie można posłuchać o parametrach i osiągach samochodu Alfa Romeo MiTo, dowiedzieć się wielu ciekawostek motoryzacyjnych oraz wziąć udział w rywalizacji na konsolach Sony Play Station.

W najbliższy weekend zabawa czeka także na najmłodszych klientów Centrum Janki. Podczas gdy mamy będą brać udział w stylizacjach i metamorfozach, ich pociechy będą uczestniczyć w animacjach i grach plastycznych nawiązujących tematyką do mody, projektowania i stylizacji. Na dzieci czekają m.in. zajęcia z projektowania ubioru dla warzyw i owoców, lepienia kapeluszy oraz tkania ostatnio tak popularnych gumowych bransoletek, a także kolorowanki i malowanie buziek.

Aby grać o nagrodę główną, samochód Alfa Romeo MiTo, wystarczy przyjść do Centrum Janki w dniach 4-5 października, zakupić dowolną odzież oraz magazyn HOT Moda. Następnie należy zgłosić się do stoiska HOT Moda, wypełnić formularz konkursowy i tego samego dnia do godz. 24:00 przesłać zdjęcie swojej stylizacji na wskazany adres e-mail. Jury wybierze zwycięską stylizację z Centrum Janki, a jej autorka zakwalifikuje się do finału, w którym zdobywca nagrody głównej odjedzie samochodem Alfa Romeo MiTo oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej dla magazynu HOT Moda.

„Najbliższy weekend w Centrum Janki zapowiada się niezwykle interesująco. Atrakcje czekają na każdego, kto odwiedzi naszą galerię. Panie będą mogły poddać się jesiennym metamorfozom oraz powalczyć o nagrodę główną – stylowy samochód. W tym samym czasie pozostali członkowie ich rodzin, partnerzy oraz dzieci, oddadzą się zabawie i rozrywce specjalnie dla nich przygotowanej. Jesteśmy pewni, że zaplanowane atrakcje umilą czas spędzony przez naszych klientów na weekendowych zakupach” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki.Na zakończenie wydarzenia Centrum Janki zaprasza uczestników do strefy foto na wspólne pamiątkowe zdjęcie z udziału w wydarzeniu „Stylowy maraton HOT Moda”.

Regulamin akcji „Stylowy maraton HOT Moda” dostępny jest na stronie internetowej www.milionkobiet.pl. 

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl