Home Moda Taniej, więcej, bardziej smart. Letnia rozprzedaż w Factory Kraków

Taniej, więcej, bardziej smart. Letnia rozprzedaż w Factory Kraków

Taniej, więcej, bardziej smart. Letnia rozprzedaż w Factory Kraków

Tylko dwa razy w roku, tylko w Factory Outlet: trzy ceny na jednej metce – regularna, outletowa i… rozprzedażowa. Przez blisko dwa miesiące w Factory Kraków będzie obowiązywała jedynie ta trzecia. 20 czerwca rusza wielka letnia Rozprzedaż. Ceny markowej odzieży będą niższe o 80 proc. Krakowskie centrum zaprasza na wyjątkowe smart-zakupy.  

 

Od 20 czerwca do połowy sierpnia w Factory Kraków będzie trwała specjalna akcja rozprzedażowa. Zamiast klasycznych przecen, z jakimi spotkamy się w tradycyjnych galeriach handlowych, małopolskie centrum outletowe przygotowało dla swoich klientów jeszcze większe zniżki.

 

– Modne i tanie produkty ponad 100 marek, zarówno polskich i zagranicznych producentów czekają na swoich właścicieli, dlatego już dziś zapraszamy na zakupy! – mówi Anna Kusior-Jabłońska, koordynator ds. marketingu w Factory Kraków.

 

Podczas Rozprzedaży na metkach umieszczane są trzy ceny. Pierwsza z nich informuje o sugerowanej cenie detalicznej, po której asortyment sprzedawany jest w innych centrach handlowych. Druga, to cena outletowa sprzed akcji – ta cena jest zawsze niższa od 30 do 70 procent względem ceny detalicznej. Trzecia, najniższa to cena rozprzedażowa, czyli obniżona do 80 procent.

 

– Do skorzystania z rozprzedażowych okazji zachęcamy wszystkich miłośników rozsądnych zakupów. Dzięki wyjątkowym rabatom, smart shopperzy będą mogli kupić jeszcze więcej markowych rzeczy, nie wydając przy tym majątku.  Warto przypomnieć, że akcja ta organizowana jest tylko dwa razy w roku, dlatego już dziś zapraszamy do Factory Kraków na świadome, promocyjne łowy – dodaje Anna Kusior-Jabłońska.

 # # #

 

Factory Kraków i Futura Park – kompleksowe zakupy w jednym miejscu

 

Zlokalizowany w Modlniczce dwupoziomowy kompleks usługowy to nowoczesne połączenie centrum outlet i tradycyjnego parku handlowego. Powstały w 2011 roku outlet oferuje wysokiej jakości produkty w cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok, z kolei Futura Park uzupełnia tę ofertę o asortyment z najnowszych kolekcji światowych marek. Factory Outlet i Futura Park mogą pochwalić się certyfikatem BREEAM, świadczącym o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska charakterze, a także nagrodą PRCH Retail Awards.

 

Szeroki wybór najmodniejszego w obecnym i poprzednim sezonie asortymentu sprawia, że w Factory każdy odnajdzie swój styl. W outlecie odwiedzić można sklepy takich marek, jak m.in.: Mango, United Colors of Benetton, Vero Moda, Solar, Simple, Kazar, Puma, Reebok, Umbro.

 

Centrum w Modlniczce położone jest w pobliżu północno-zachodniej granicy Krakowa, przy zjeździe z autostrady A4, zaledwie 15 minut od centrum miasta. Dojechać do niego można dwoma bezpłatnymi autobusami – ze śródmieścia oraz Nowej Huty. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie: www.factory.pl.

 

Więcej informacji o centrum Factory i Futura Park można uzyskać pod adresem: www.facebook.com/FactoryKrakow