Home Moda Weekendowe atrakcje modowe w NoVa Park

Weekendowe atrakcje modowe w NoVa Park

Weekendowe atrakcje modowe w NoVa Park

W dniach 27-28 września gorzowski NoVa Park zaprasza na jesienne święto mody z warsztatami artystycznymi i konkursami, show tanecznym oraz pokazem mody prezentującym jesienne trendy, który poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan. Zwieńczeniem weekendowych atrakcji będzie niedzielny koncert zespołu Soul City!

Już w sobotę 27 września w godzinach 13.00-17.00 oraz w niedzielę 28 września w godzinach 13.00-18.00 na najmłodszych klientów NoVa Park czekają modowe warsztaty kolażu, podczas których uczestnicy będą tworzyć niepowtarzalne modowe kreacje z takich materiałów jak gazety, tkaniny czy fotografie. Artystyczne zajęcia w NoVa Park to okazja do dobrej zabawy, która rozwija wyobraźnię, uczy cierpliwości i dokładności.

Punktem kulminacyjnym weekendowych atrakcji będzie jesienny pokaz mody, który poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan! Podczas pokazu modele i modelki z Gorzowa zaprezentują najważniejsze trendy na sezon jesień-zima 2014/2015. Widzowie będą mogli poznać najnowsze propozycje projektantów na modę codzienną, sportową oraz tę na specjalne okazje. Pomiędzy czterema odsłonami pokazu mody odbywać się będą występy taneczne oraz pokazy Pure Jatomi Fitness.

Zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu Soul City, uczestnika drugiej edycji programu X Factor, który wystąpi specjalnie dla mieszkańców Gorzowa i okolic w niedzielę o godzinie 17:00 na scenie w NoVa Park!„Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego zorganizowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowy pokaz mody, podczas którego będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami marek na najbliższy sezon. Weekend w NoVa Park to także atrakcje dla najmłodszych w postaci warsztatów artystycznych. Atmosferę podgrzeje także koncert zespołu Soul City, na który serdecznie zapraszam mieszkańców Gorzowa i ościennych miejscowości” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Weekendowe atrakcje modowe dostępne będą w NoVa Park w sobotę w godzinach 13.00-17.00 oraz w niedzielę od godziny 13.00 do 18.00.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl