Home Moda „Złoty Punkt” w Silesia City Center

„Złoty Punkt” w Silesia City Center

„Złoty Punkt” w Silesia City Center

Silesia City Center znana jest z dbania o wysokiej jakości tenant mix. Tylko w ostatnim czasie do grona najemców największego centrum handlowego na Śląsku dołączyły takie czołowe brandy, jak Mammut czy NYX Cosmetics. Teraz ta lista wydłużyła się o kolejną markę – Golden Point – oferującą szeroką gamę akcesoriów, dodatków, strojów kąpielowych oraz bielizny. To pierwszy na Śląsku i drugi w Polsce salon spod „Złotego Znaku”.

Golden Point zlokalizowany jest przy al. Pszczyńskiej obok salonów Wólczanka, Wittchen i Gatta. Na 60 m2 powierzchni sklepu znaleźć można stylowe akcesoria i dodatki, takie jak: rajstopy, legginsy, skarpety, bieliznę i stroje kąpielowe. Koncept wizualny zakładał tu stworzenie przestrzeni sprzyjającej zakupom i odkrywaniu swojego unikalnego stylu. Stąd też w wystroju salonu przeważają delikatne, a jednocześnie przekorne odcienie różu połączone z drewnianymi elementami, dużą ilością światła i wygodnymi do korzystania z lustrami.Marka Golden Point została wyodrębniona w 2001 roku z firmy Golden Lady – mocno rozpoznawalnej i doskonale sprzedającej się na rodzimym rynku. Po otworzeniu ponad pół tysiąca sklepów we Włoszech, przyszedł czas na światową ekspansję. Golden Point można znaleźć już w takich krajach, jak Albania, Chorwacja, Grecja, Litwa, Malta, Rosja, Serbia, Słowenia, Ukraina, Liban, Chiny, a od 2016 r. także w Polsce.

***

Silesia City Center to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce, o największej powierzchni komercyjnej na Śląsku. Uznane przez  Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych za galerię nr 1 pod względem doboru oferty, SCC oferuje najlepszy w Polsce mix sklepów, punktów usługowych, restauracji i miejsc, w których można owocnie spędzać czas wolny. W Silesia City Center znaleźć można luksusowe butiki, popularne marki, punkty usługowe, park zabaw dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie, a także jedno z największych na Śląsku kin. Rocznie SCC odwiedza 15 milionów klientów.