Home Moda Zostań twarzą nowego RONDA

Zostań twarzą nowego RONDA

Zostań twarzą nowego RONDA

Chcesz zostać twarzą nowego RONDA i wygrać kartę podarunkową na zakupy? Wystarczy w dniach 17-18 maja w godzinach 11.00-19.00 odwiedzić bydgoskie Centrum Handlowe RONDO i wziąć udział w barwnej sesji fotograficznej prowadzonej przez profesjonalistów!

Każdy z uczestników sesji fotograficznej będzie mógł zasiąść na fotelu wizażystki i poczuć jak gwiazda. Perfekcyjny wygląd z pewnością doda pewności siebie wszystkim kandydatom, którzy będą chcieli w najbardziej oryginalny sposób oddać zadane tematy przed obiektywem aparatu, wykorzystując do tego dostępne rekwizyty.

Weekendowa sesja fotograficzna w RONDZIE ma na celu wyłonienie 30 najciekawszych twarzy, które będą promować Centrum Handlowe RONDO do końca 2014 roku. Wszystkie osoby, które trafią na billboardy, otrzymają karty podarunkowe o wartości 200 złotych na zakupy w CH Rondo, a każdy, kto zapozuje fotografowi otrzyma w prezencie swoje zdjęcie oprawione w ramkę.

„Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich klientów do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej, podczas której wybierzemy twarze nowego RONDA. Ty także dołącz do naszej zabawy, a jeśli pokocha Cię obiektyw aparatu, Twoja twarz może pojawić się w reklamach promujących nasze centrum” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji „Zostań twarzą nowego RONDA” dostępny jest na stronie internetowej www.chrondo.pl.Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl