Adam Kornacki ambasadorem usługi mobiParking


Wieści szybko się rozchodzą, a w szczególności te dobre. Po złożeniu ostatnich podpisów na umowie, można już oficjalnie zakomunikować, iż firma SkyCash, nawiązała współpracę z Adamem Kornackim – ekspertem ds. motoryzacji i jednocześnie doskonale wszystkim znanym prezenterem telewizyjnym.

Fani czterech kółek kojarzą go z wielu motoryzacyjnych programów… dziennikarz, ekspert i pasjonat samochodów, czyli Adam Kornacki. Dlatego też decyzja, kto będzie twarzą usługi mobiParking,  była wręcz oczywista.

„Jesteśmy dumni, że Adam zdecydował się na współpracę z naszą firmą. Usługa mobiParking zyskuje na popularności w Polsce, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku roku ogłosiliśmy podpisanie umowy z PKN Orlen, na mocy której wszyscy posiadacze kart flotowych Orlen mogą korzystać z naszych usług, a zaledwie miesiąc później, rozpoczynamy kolejny etap prac, zwiększających zasięg mobiParking. Jestem przekonany, że osoba Adama Kornackiego, pozwoli wielu sympatykom motoryzacji zwiększyć zaufanie do oferowanych przez nas rozwiązań.” powiedział Dariusz Mazurkiewicz, Prezes Zarządu SkyCash.

Usługa mobiParking dedykowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak
i flotowych. Niebywałą zaletą rozwiązania mobiParking jest łatwość obsługi i wygoda użytkowania. Wystarczy zaledwie pobrać aplikację na smartfona, założyć konto i płacić bezgotówkowo za parkingi w ponad 30 miastach Polski.

Dla każdego kierowcy indywidualnego, najważniejsza korzyść płynąca z usługi mobiParking, to przede wszystkim możliwość płacenia za realny czas parkowania
z dokładnością co do minuty. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeżeli istnieje konieczność pozostawienia samochodu w strefie płatnego parkowania dosłownie na kilka minut. Wystarczy wysiadając z auta uruchomić aplikację i nacisnąć przycisk START, a po powrocie STOP. Płacenie za parking jeszcze nigdy nie było tak proste.

Z kolei klienci instytucjonalni, po aktywacji konta, mogą w prosty sposób zdefiniować samochody, których kierowcy będą uprawnieni do regulowania opłat parkingowych za pośrednictwem aplikacji w ciężar konta firmowego. Korzystanie z mobiParking Flota to także stały i wygodny dostęp do informacji na temat kosztów parkowania w firmie.

Dzięki podpisanej umowie, wizerunek Adama Kornackiego pojawi się na materiałach reklamowych mobiParking typu BTL (ulotki) oraz w kreacjach internetowych. Pod adresem http://skycash.com  zostały stworzone specjalne grafiki w dużej części oparte o postać ambasadora marki. Jak podkreśla Dariusz Mazurkiewicz – „Celem tej współpracy jest dotarcie do szerokiego grona klientów, zwłaszcza kierowców prywatnych, jak i firm flotowych. Ponadto chcemy, by usługa mobiParking kojarzyła się z sektorem motoryzacyjnym.”