Home Miejsca Kierowcy przyznali kolejną nagrodę Webasto!

Kierowcy przyznali kolejną nagrodę Webasto!

Kierowcy przyznali kolejną nagrodę Webasto!

Niemal 84000 czytelników auto motor und sport uznało markę Webasto najlepszą wśród ogrzewań postojowych

Niemal 73% czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego auto motor und sport uznało Webasto za Najlepszą Markę 2014 („Best Brand 2014”) w kategorii postojowego ogrzewania samochodowego. W stosunku do ubiegłego roku poparcie dla Webasto wzrosło o 8 punktów procentowych. Marka po raz dziewiąty zdobyła pozycję lidera, dystansując konkurentów przewagą 15%. Webasto zajmuje najwyższe miejsce na podium nieprzerwanieod 2005 roku, czyli początku istnienia rankingu.

Jak co roku redakcja auto motor und sport poprosiła czytelników o wskazanie najlepszych samochodów oraz firm i produktów związanych z branżą motoryzacyjną. W tegorocznej edycji ankietę wypełniło ponad 115 000 osób, które oddały swoje głosy w 24 różnych kategoriach.

,,Wynik głosowania są kluczowym wskaźnikiem komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów.”– powiedział Dr Joachim Damasky, Członek Zarządu Webasto SE i Szef Dywizji Thermo.Szczegółowe wyniki badania zostaną opublikowane w marcowym numerze 7/2014 auto motor und sport (w sprzedaży od 20 marca 2014).

 

* * *

 

O firmie Webasto:

Webasto Petemar jest częścią koncernu Webasto AG, którego siedziba mieści się  w Stockdorfie pod Monachium. Webasto pozostaje firmą rodzinną od momentu jej założenia w 1901 roku. Koncern ma obecnie ponad 50 oddziałów na całym świecie (z tego ponad 30 zakładów produkcyjnych). Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań umożliwiających zarządzanie komfortem cieplnym wewnątrz pojazdu oraz systemów dachowych. Webasto należy do 100 największych dostawców urządzeń dla przemysłu samochodowego na świecie. W roku 2011 grupa Webasto wygenerowała sprzedaż w wysokości ponad 2,3 mld EUR przy zatrudnieniu ponad 9.500 pracowników. Kluczowe obszary specjalizacji koncernu to projektowanie i produkcja systemów okien i modułów dachowych oraz dachów do kabrioletów, systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji do samochodów osobowych, kamperów, jachtów i łodzi, a także do pojazdów użytkowych i specjalnych. Więcej informacji o firmie Webasto można znaleźć na stronie internetowej: www.webasto.pl

tagi: