Home Motoryzacja Na wszystkich drogach prowadzi ŠKODA!

Na wszystkich drogach prowadzi ŠKODA!

Na wszystkich drogach prowadzi ŠKODA!

Już piąty raz z rzędu i siódmy raz w historii ŠKODA zdobywa tytuł lidera sprzedaży w Polsce! Rok 2014 marka rozpoczyna od silnej ofensywy – wyprzedaży rocznika swoich najatrakcyjniejszych modeli.

 Kampania wyprzedażowa pod hasłem „Na wszystkich drogach prowadzi ŠKODA” trwa od 1 stycznia. Wyprzedaż obejmuje wszystkie modele, w tym te najbardziej pożądane: Fabię, Octavię i Rapida Spaceback. W ramach promocyjnej oferty dostępne są szczególnie korzystne warunki zakupu: ŠKODA Octavia z upustem 6 900 zł, ŠKODA Fabia z upustem 6 500 zł, ŠKODA Rapid Spaceback z upustem 9 700 zł. Więcej o ofercie wyprzedażowej tutaj.       

Ponadto marka oferuje bardzo dogodne warunki finansowania zakupu i eksploatacji samochodu: ubezpieczenie od utraty pracy (gratis) w Kredycie Niskich Rat, ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok objęte finasowaniem oraz pakiet przeglądów Basic do 4 lat/40 000 km gratis (w ramach promocji „Sfinansujemy Twój pakiet przeglądów”). W Kredycie Niskich Rat modele te są dostępne: ŠKODA Octavia już od 575 zł/mc, ŠKODA Fabia już od 415 zł/mc i ŠKODA Rapid Spaceback od 480 zł/mc.       

Kampania reklamowa obejmuje działania w telewizji, VOD, w radio oraz w Internecie i na outdoorze. Zapraszamy do obejrzenia spotu telewizyjnego! 

tagi: