Home Motoryzacja Polska Sieć Taxi rozpoczęła współpracę z Green Cab Taxi

Polska Sieć Taxi rozpoczęła współpracę z Green Cab Taxi

Polska Sieć Taxi rozpoczęła współpracę z Green Cab Taxi

Z początkiem maja w szeregi Polskiej Sieci Taxi weszła łódzka korporacja taksówkowa Green Cab Taxi, która zastąpiła Taxi Dwa Dwa.

Na tle pozostałych korporacji z Łodzi Green Cab Taxi wyróżnia się przede wszystkim ceną. W pierwszej taryfie klient płaci jedynie 1,80 zł za przejechany kilometr, w drugiej 2,70 zł, w trzeciej 3,60 zł, a w czwartej 5,40 zł.   

Green Cab Taxi niedawno weszła w posiadanie nowej floty samochodowej – aut marki Toyota Auris.– Samochody prezentują się wyjątkowo elegancko w biało-zielonych barwach korporacji. – mówi Michał Bartnik z Polskiej Sieci Taxi. – Sama marka zaś stanowi gwarancję jakości. Toyota Auris jest dynamiczna, dobrze wyposażona, bezpieczna i – co istotne – tania w eksploatacji.  

Aby zamówić taksówkę jeżdżącą dla Green Cab Taxi, należy zadzwonić pod ogólnopolski numer Polskiej Sieci Taxi 19 123 lub pod jeden z numerów łódzkiej korporacji.

Dzięki przynależności do Polskiej Sieci Taxi, Green Cab Taxi oferuje kierowcom nowoczesny system rozliczeń bezgotówkowych. Wiąże się to z większym komfortem przejazdu, oszczędnościami dotyczącymi księgowania przejazdów, krótszym czasem rozliczania kosztów transportu, możliwością ustalenia limitów przejazdów oraz kontrolowania wydatków przez internet.

ad