Home Motoryzacja TomTom Telematics: milowy krok w historii firmy – 500 000 monitorowanych pojazdów

TomTom Telematics: milowy krok w historii firmy – 500 000 monitorowanych pojazdów

TomTom Telematics: milowy krok w historii firmy – 500 000 monitorowanych pojazdów

TomTom Telematics jest pierwszym w Europie operatorem zarządzającym flotą samochodów, który przekroczył próg 500 tys. monitorowanych pojazdów, świadcząc usługi dla ponad 36 tys. klientów na całym świecie.

 

„W czasach powszechnej konsolidacji na rynku zarządzania flotą TomTom Telematics wyróżnia się jako globalna marka o ugruntowanej reputacji. Będąc zaufanym dostawcą z ponad 15-letnim doświadczeniem pomagamy naszym klientom optymalizować działanie flot” – powiedział Thomas Schmidt, Dyrektor Zarządzający w TomTom Telematics, który uznany został za jednego z liderów telematycznych przez serwis Telematics.com.

„Platforma WEBFLEET Software as a Service (SaaS) umożliwia śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, zapewnia informacje o jeździe, a także raporty o wydajności floty. Oferuje bezpieczną, otwartą platformę o bogatej funkcjonalności i szerokim zakresie zintegrowanych aplikacji. Podczas konferencji .connect Developer, TomTom Telematics zaprezentował jak współpracuje z deweloperami, by stworzyć wyspecjalizowane rozwiązania dla różnych przedsiębiorstw i gałęzi przemysłu.”WEBFLEET umożliwia firmom lepszą pracę zespołową dzięki zapewnieniu łączności pomiędzy pracownikami biurowymi a kierowcami i pojazdami w trasie w ponad 60 krajach. 

Wszystkie systemy i dane klienta są zarządzane z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa (ISO 27001:2013, ponowny audyt miał miejsce w czerwcu 2015 r.). Obejmują one ponad 600 milionów wiadomości, a także odczytów pozycji GPS generowanych każdego dnia.