Home Motoryzacja Volkswagen wybrał mapy TomTom

Volkswagen wybrał mapy TomTom

Amsterdam, 6 stycznia 2015 – TomTom (TOM2) ogłosił zawarcie porozumienia w sprawie dostarczania map koncernowi Volkswagen: jednemu z wiodących producentów samochodów na świecie.

 

Volkswagen wprowadzi nowy multimedialny zestaw fabrycznej nawigacji z mapami TomTom
w Ameryce Północnej w drugim kwartale 2015 roku. Nowy system zostanie zastosowany
w szerokiej gamie samochodów koncernu. Są wśród nich Jetta, Passat i Beetle. 

 

TomTom jest globalnym liderem w dziedzinie inteligentnego tworzenia map i jedną
z pierwszych producentów, który współpracuje ze społecznością użytkowników w celu udoskonalania map. Łączy profesjonalne metody przygotowywania map z danymi od setek milionów osób, które udostępniają ślady GPS, a także aktywnie dzielą się informacjami
o rzeczywistych zmianach w sieci dróg. Dzięki połączeniu profesjonalnych metod oraz danych od społeczności, TomTom zapewnia klientom najbardziej aktualne i dokładne mapy. 

„Cieszymy się z ogłoszenia porozumienia z koncernem Volkswagen i wzmocnienia naszych relacji z jednym z najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy zadowoleni ze wzmocnienia naszej globalnej pozycji zaufanego dostawcy map samochodowych najwyższej jakości” – powiedział  Harold Goddijn, prezes TomTom. „Dzięki zaawansowanej technologii tworzenia map TomTom zapewnia swoim klientom najbardziej aktualne mapy dostępne na rynku”.

 

 

 

tagi: