Home Motoryzacja Wypożycz auto na majówkę

Wypożycz auto na majówkę

Samochód dla rodziny? Kabriolet? Auto supersportowe?  W Sixt Rent a Car Polska można wynająć każdy z tych pojazdów i odbyć nim niezapomnianą majówkową podróż.

 Spędzanie weekendów majowych poza domem stało się już polską tradycją. Wyjeżdżamy do znajomych, zwiedzamy najpiękniejsze zakątki naszego kraju lub wybieramy się za granicę. Korzystanie z samochodu daje we wszystkich tych przypadkach dużą swobodę w planowaniu wojaży. Dla osób, które nie mają swojego auta albo chciałyby skorzystać z innego pojazdu – ze względów czysto praktycznych lub po to, by cieszyć się jazdą – Sixt Rent a Car Polska oferuje samochody ze wszystkich segmentów: od małych, przez SUV-y po minivany i pojazdy sportowe.

„Naszym klientom proponujemy tylko nowe auta z małymi przebiegami, czym wyróżniamy się na rynku. Do wyboru są m.in. takie marki, jak BMW, Ford, Mercedes, Seat, Toyota czy Volvo. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Mamy punkty w największych miastach Polski, co znacznie ułatwia odebranie i zwrot pojazdu” – mówi Paweł Reczyński, Prezes Sixt Rent a Car Polska.

Auta można rezerwować telefonicznie, za pośrednictwem strony www.sixt.pl lub aplikacji mobilnej. W ramach zamawiania pojazdu istnieje możliwość wybrania dodatków w postaci nawigacji czy fotelika dla dziecka.  

Z racji wielu punktów wynajmu w kraju i za granicą samochód można wypożyczyć w jednym mieście, a oddać go w innym. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby np. odebrać auto w Gdańsku, udać się do Berlina i tam przekazać je do jednej z wypożyczalni Sixt.