Z redakcji Motor do portalu Lokalizacja.info


Maciej Pobocha, do niedawna redaktor prowadzący w tygodniku motoryzacyjnym „Motor” i miesięczniku „Auto Moto”, w połowie kwietnia objął funkcję redaktora prowadzącego w portalu lokalizacja.info.

 

Maciej Pobocha od ponad 10 lat należy do świata mediów. Początkowo pracował jako dziennikarz radiowy, po czym w 2004 roku związał się z tytułami motoryzacyjnymi wydawnictwa Polskapresse, prowadząc portal motofakty.pl i uczestnicząc w przygotowaniu tygodnika „Moto Express” oraz miesięcznika „Motosalon”. Zajmował się m.in. produkcją materiałów filmowych, kontrolą jakości artykułów oraz ich przygotowywaniem.

Od 2009 r. pełnił funkcję redaktora prowadzącego w największym polskim tygodniku motoryzacyjnym „Motor” i miesięczniku „Auto Moto”. Do jego zadań należało m.in. zarządzanie zespołem działu Porady, współtworzenie strategii rozwoju obu pism, kontakt z partnerami zewnętrznymi (agencje PR, rzecznicy prasowi, instytucje i przedsiębiorstwa).

W lokalizacja.info Maciej Pobocha pełni funkcję redaktora prowadzącego, odpowiedzialnego
za współtworzenie strategii rozwoju portalu, współpracę z partnerami zewnętrznymi oraz redagowanie

i przygotowywanie materiałów.

***

Lokalizacja.info

Lokalizacja.info to pierwszy i największy polski portal informacyjny, w całości poświęcony zagadnieniom związanym

z usługami lokalizacyjnymi i nawigacyjnymi. Portal lokalizacja.info istnieje od 2007 roku i przez ten czas stał się jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w branży. Na co dzień współpracujemy z wieloma innymi mediami, dostarczając do nich spejalistyczny content. lokalizacja.info to także organizator cyklu największych w Polsce konferencji poświęconych rynkowi usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych – Navigation Trends.