Home Nieruchomości More than Office – wspieranie lokalnych przedsiębiorstw i program benefitów dla pracowników w jednym

More than Office – wspieranie lokalnych przedsiębiorstw i program benefitów dla pracowników w jednym

Program More than Office wdrożony przez IMMOFINANZ Group powstał z myślą o pracownikach firm najemców w biurowcach będących własnością austriackiego inwestora i dewelopera.

Systemy programów rabatowych zyskują coraz większą popularność jako rozwiązania prokonsumenckie. Również beneficja pozafinansowe dla pracowników nie są niczym nowym – zniżki w klubach fitness, bony na posiłki to coraz częściej norma w korporacjach. Jednak stała oferta rabatowa przygotowana przez właściciela biurowca, a skierowana do wszystkich pracowników w firmach wynajmujących powierzchnie biurowe, to zupełnie nowy standard. Właśnie takie rozwiązanie wprowadził IMMOFINANZ Group.– Dzisiejszy rynek nieruchomości biurowych charakteryzuje się bardzo dużą konkurencją. Wysoka podaż na rynku i rosnąca świadomość najemców determinują tworzenie innowacyjnych rozwiązań jako wartości dodanej. Program lojalnościowy oferowany przez właściciela budynków biurowych to nieszablonowa inicjatywa entuzjastycznie odbierana przez najemców – tłumaczy Łukasz Jędrychowski z Nuvalu Polska, wyłącznego agenta budynków Crown Point i Crown Tower, należących do IMMOFINANZ Group.

Kolejny czynnik, który wyróżnia ideę programu, to jego lokalny charakter. More than Office stawia na spersonalizowaną ofertę rabatową. Wyjątkowość More than Office polega na oferowaniu rabatów w punktach zlokalizowanych w pobliżu miejsca pracy – w programie uczestniczą okoliczne punkty usługowe, od kawiarni, restauracji, po sklepy branżowe, usługi.

Dzięki takiej ofercie i indywidualnemu podejściu IMMOFINANZ Group wspiera nie tylko pracowników swoich biurowców, ale także lokalne przedsiębiorstwa, których rozwój jest równie istotny.

ad