Nuvalu w I kwartale po drodze z Belgami


W I kwartale 2015 r. firma Nuvalu Polska wynajęła ponad 15 500 m2 powierzchni w biurowcach należących  do belgijskich  developerów.

Ponad 12 500 m2 wynajętej przez Nuvalu Polska powierzchni biurowej znajduje się w budynku Warsaw Spire. Dwóch najemców po 6 250 m2 – Benefit Systems S.A. i Centrum Unijnych Projektów Transportowych – wprowadzi się jeszcze w tym roku do budynku C. Właścicielem Warsaw Spire jest Ghelamco Poland.

Warsaw Spire to obiekt, który łączy funkcje publiczne z biurowymi. Został zaprojektowany z myślą o tym, aby zapewnić przyjazne i funkcjonalne środowisko pracy. Składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 100 000 m2, tworzonych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Ponad 3 000 m2 Nuvalu wynajęło w budynku Plac Unii zlokalizowanym przy ul. Puławskiej 2 należącym do grupy Liebrecht&WooD. Swoje biura do nowej lokalizacji przenoszą SAD Sp. z o.o., Green House Development Sp. z o.o. oraz Markant Polska Sp. z o.o.

Budynek Plac Unii charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dużymi walorami architektonicznymi i innowacyjnością. Obiekt jest wielofunkcyjny. Trzy piętra są zajęte przez centrum handlowe. Na pozostałych kondygnacjach znajdują się powierzchnie biurowe.