Wyjątkowa sobota w Willi Wrocław


Willa Wrocław, kameralne osiedle przy Parku Wschodnim, zaprasza na WillaTour, czyli zwiedzenia osiedla z przewodnikiem, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 marca.

W Willi Wrocław Drzwi Otwarte są zawsze. Jednak w najbliższą sobotę inwestor osiedla – Matusewicz Development zaprasza do wzięcia udziału w WillaTour. Podczas potkania będzie można zwiedzić osiedle wraz z przewodnikiem. To doskonała okazja do zapoznania się
z interesującą ofertą Willi Wrocław.

Willa Wrocław zaprasza na spotkanie w sobotę, w godz. 09:00 – 15:00 przy ul. Rybnickiej 18. Aby ustalić godzinę spotkania, inwestor sugeruje wcześniejszy kontakt z biurem sprzedaży: e-mail: biuro@willawroclaw.pl / jurek@willawroclaw.pl, tel. 723 333 347/723 333 776.

Willa Wrocław – naturalnie w mieście

Gotowe do zamieszkania osiedle graniczące od północnej strony z Parkiem Wschodnim, oferuje apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach, od 54 do 147m2. Do budowy oraz wykończenia wnętrz posłużyły naturalne materiały – kamień, szkło czy egzotyczne drewno. W inwestycji wykorzystano technologie przyjazne środowisku, np. panele solarne znajdujące się na dachach budynków czy grzejniki kanałowe zamontowane wzdłuż okien. Wszystkie ściany wykonane są
z ceramicznej cegły, która jest doskonałym izolatorem ciepła, wykazując przy tym właściwości dźwiękoszczelne.


WILLA WROCŁAW

Willa Wrocław to luksusowe osiedle z pozwoleniem na użytkowanie, zlokalizowane przy ul. Rybnickiej 18 (u zbiegu ul. Armii Krajowej oraz ul. Krakowskiej) we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Inwestycja jest położona 5 m od granic Parku Wschodniego i tylko 5 km od ścisłego centrum miasta. Do użytku oddanych zostało 8 dwupiętrowych budynków oferujących 89 apartamentów o podwyższonym standardzie i powierzchni 54-147 m2. Jest to pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Matusewicz Development Sp. z o.o. Sp. kom.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.willawroclaw.plWillaTour Willa Wrocław

,