Centrum Handlowe RONDO szuka najlepszych w Bydgoszczy tras rowerowych


Od 7 do 21 lipca Centrum Handlowe RONDO organizuje konkurs „I Ty kręć się z nami” na swoim profilu na Facebooku, w którym miłośnicy jazdy na rowerze czy rolkach mogą zgłaszać najciekawsze trasy rowerowe w Bydgoszczy. Na zwycięzców czekają karty podarunkowe na zakupy w RONDZIE. Dodatkowo, TOP 10 ścieżek rowerowych nagrodzonych w konkursie zostanie udostępnionych w darmowej aplikacji mobilnej!

Konkurs „I Ty kręć się z nami” przeprowadzany jest na profilu Centrum Handlowego RONDO na Facebooku w specjalnej aplikacji konkursowej dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1mZuYAb. Zadaniem uczestników konkursu jest zgłoszenie propozycji trasy rowerowej w Bydgoszczy wraz z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru. Zgłaszający trasę, w gronie których oprócz rowerzystów mogą znaleźć się również wielbiciele rolek, mogą zaprosić swoich znajomych do głosowania na swoją trasę. Spośród 15 tras z największą liczbą oddanych głosów Jury wybierze 10 najlepszych tras rowerowych. Nagrodami dla autorów zwycięskich tras są:

  • pierwsze miejsce – karta podarunkowa o wartości 200 zł;
  • drugie miejsce – karta podarunkowa o wartości 150 zł;
  • trzecie miejsce – karta podarunkowa o wartości 100 zł;
  • wyróżnienia (dla Laureatów zajmujących miejsce od IV do X) – 7 x karta podarunkowa o wartości 50 zł każda.

W konkursie dla miłośników jazdy na rowerze czy rolkach nagrodzeni zostaną także głosujący. 4 osoby, które podały najciekawsze uzasadnienie oddania swojego głosu otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 złotych na zakupy w RONDZIE.

TOP 10 tras rowerowych w Bydgoszczy wyłonionych w konkursie znajdzie się w darmowej aplikacji mobilnej, która będzie dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Centrum Handlowe RONDO chętnie realizuje inicjatywy, które oferują wartość dodaną naszym klientom. Tym razem organizujemy konkurs, w którym szukamy najlepszych tras rowerowych w Bydgoszczy. Zwycięskie ścieżki będzie można przeglądać w darmowej aplikacji mobilnej, którą udostępnimy osobom korzystającym ze smartfonów i tabletów. Zapraszam do udziału w konkursie zarówno rowerzystów, jak i wielbicieli rolek!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin konkursu dostępny jest w aplikacji konkursowej na profilu RONDA na Facebooku dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1mZuYAb, na stronie internetowej www.chrondo.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl