Home Sport Przed nami futbolowe święto – Śnieżka Cup 2016!

Przed nami futbolowe święto – Śnieżka Cup 2016!

Przed nami futbolowe święto – Śnieżka Cup 2016!

Przed nami weekend piłkarskich emocji w Dębicy. W dniach 18-19 czerwca już po raz dziewiąty odbędą się rozgrywki młodych adeptów piłki nożnej w ramach turnieju Śnieżka Cup.

Tym razem swój udział w rozgrywkach Śnieżka Cup organizowanym przez LKS Igloopol Dębica przy wsparciu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA zgłosiła rekordowa liczba aż 85 drużyn. Mali piłkarze z kilku województw (podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie) będą mogli pokazać swoje zaangażowanie, ducha walki i miłość do piłki nożnej podczas meczy rozgrywanych na sześciu boiskach o naturalnej nawierzchni, na głównej płycie boiska LKS Igloopol Dębica.

Bez wątpienia, jak co roku Stadion Igloopolu wypełni doskonała zabawa i sportowe emocje.

Terminy zawodów:18.06.2016 r., sobota – roczniki 2006, 2008

19.06.2016 r., niedziela – roczniki 2005, 2007, 2009

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym piłkarskim święcie i kibicować młodym piłkarzom. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00.

***

Sponsorem Turnieju Śnieżka Cup jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Spółka jest jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce, posiadającym zakłady produkcyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma prowadzi rozbudowane działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym m. in. projekty wspierające sportowy rozwój dzieci i młodzieży. W 2016 roku Śnieżka realizuje X, jubileuszową edycję programu społecznego „Kolorowe Boiska… czyli szkolna pierwsza liga”, dzięki któremu szkoły podstawowe z całej Polski biorą udział w rywalizacji o profesjonalne boisko oraz inne cenne nagrody. Więcej o projekcie: www.koloroweboiska.pl