Otwarcie sklepu klubowego Stali Gorzów w Centrum Handlowym NoVa Park


25 kwietnia 2014 roku w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park nastąpiło otwarcie sklepu klubowego Stali Gorzów. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 220 m2.

W sklepie klubowym Stali Gorzów w NoVa Park będzie można nabyć bilety i gadżety klubowe, a także wypocząć w specjalnej Strefie Kibica, przeznaczonej zarówno dla młodszych, jak i starszych kibiców gorzowskiego klubu. W nowym lokalu zostanie również wyeksponowany motocykl żużlowy Stali Gorzów, przy którym klienci będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców, zdecydowaliśmy się otworzyć w NoVa Park przestronny sklep klubowy, gdzie będzie można nie tylko nabyć bilety i gadżety klubowe, ale również obejrzeć mecze Stali oraz zawody Grand Prix w specjalnej Strefie Kibica” – mówi Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

„Cieszymy się, że w NoVa Park został otwarty sklep klubowy Stali Gorzów. Żużel to popularna dyscyplina w regionie, kochana również przez naszych klientów. Od dzisiaj będą oni mogli przeżywać sportowe emocje oraz poczuć żużlowy klimat również w naszym centrum– dodaje Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Sklep klubowy Stali Gorzów zlokalizowany jest na poziomie pierwszym w sąsiedztwie Placu Zabaw Acapulco i salonu Woźniak Studio Mebli.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl