SerwerSMS.pl partnerem ONLY1 – Sanda, Muay Thai, K1 i SMS


 

Platforma SerwerSMS.pl została oficjalnym partnerem IV Międzywnarodowej Gali Walk Zawodowych ONLY1, która odbedzie się 29 maja 2015 roku w katowickim Spodku. Ponad 11 tys. widzów będzie mogło obserwować zmagania najlepszych zawodników, którzy reprezentują takie sztuki walk jak: Sanda, Muay Thai, K1 czy MMA. SerwerSMS.pl zapewni system do komunikacji SMS oraz zorganizuje konkurs dla zgromadzonej na imprezie publiczności.

Misją i celem Gali ONLY1 jest promowanie walki zgodnej z zasadami fair play i krzewienie sportowego ducha wśród młodzieży. Sztuki walki uczą samodyscypliny i sumienności. Są to cechy niezbędne komuś, kto chce odnieść sukces nie tylko w biznesie, ale także w codziennym życiu. Zawsze angażujemy się w ciekawe akcję, które odbywają się w naszym regionie, wspieramy zarówno akcje charytatywne, jak i imprezy sportowe. Od lat jesteśmy obecni na rynku SMS marketingu i masowej wysyłki SMS-ów. W przeciągu niespełna kilku lat staliśmy się liderem w naszej branży. Chcemy wychodzić poza standardowo przyjęte ramy, mamy w sobie sportowego ducha rywalizacji, którego przekuwamy w biznesowy sukces” – komentuje Artur Sadowski, CEO platformy SerwerSMS.pl

Tegoroczna Gala ONLY1 będzie miała już swoją IV odsłonę. Organizatorzy postanowili zaprezentować koncept szerszej publiczności. W IV edycji walczyć o pasy zawodowych Mistrzów Świata ONLY1 Corporation LTD, będą zawodnicy z wielu krajów świata. W sumie odbędzie się 8 walk, w tym 3 o pasy mistrzowskie. 

Bruce Lee mówił, że – siła powinna być wyrażona przez działanie, a nie mówienie. Mając 5 lat napisałem swoje pierwsze słowo i brzmiało Kung – Fu. Gala Walk Zawodowych ONLY1 to owoc lat przygotowań i zbierania doświadczeń po to, aby można było zobaczyć w jednym miejscu na żywo kwintesencję sztuk walk w akcji. Doświadczyć tego, jak istotna jest wiara, determinacja i wytrwałość zawodników. Zobaczyć, jak najlepsi wykorzystują swoje mocne strony w celu pokonania przeciwnika. Poznać różnorodne style walk, spotkać się z uczestnikami i porozmawiać z pasjonatami, którzy w tym dniu odwiedzą katowicki Spodek. Wraz z teamem i partnerami przygotowujemy niezapomniane widowisko, jakiego Polska jeszcze nie widziała„ – podsumowuje Mirosław  Barszowski, Dyrektor Gali ONLY1

Galę na żywo relacjonować będzie TVP. Wydarzenie poprowadzą: Ireneusz Bieleninik i Michał Czernecki. Dyrektorem i Promotorem Gali jest Mirosław Barszowski, posiadacz stopnia mistrzowskiego 3 Duan Chinese Wushu Association – Pekin oraz 6 Duan International Wushu Sanda Federation Hongkong. Założyciel i dotychczasowy Prezes Stowarzyszenia Dalekowschodnich Sztuk Walki TAO.

Impreza odbędzie się 29.05.2015r w hali katowickiego Spodka.